Fit bir vücut için protein tozu mu yoksa karbonhidrat ağırlıklı gainer mı alınmalıdır?

Hocam ben de bir CUP kaç gram ediyor onu tam anlayamadım, sorunun meydana geliş noktası burası :)
Kullanmaya başlayalı 1 gün oldu, size asıl sormak istediğim şey ürünü kullanmam gereken yer ve zaman.

Şuan için sabah kalkınca 200ML kadarlık kısmını, öğleden sonra diğer 250ML kadarlık kısmını içmeyi. Akşam ise 450ML süte karışacak şekilde 1 CUP kullanmayı düşünüyorum, ardından biraz spor yapıp duş alıp uyumak diyelim. Uygun mudur?

Diğer öğünlerde yiyeceklerin de önemli. Dediğim gibi bir günde 2500+ kalori 150-200GR Protein ve 300-400GR karbonhidrat alırsanız, hem kilonuz artar, hem de vücudunuz fit olmaya başlar. Tabi antremandan önce ve sonra protein shake ya da protein tozu almanız daha iyi olur. Antreman listeniz var ise buraya yazabilir misiniz ?

Diğer öğünlerde yiyeceklerin de önemli. Dediğim gibi bir günde 2500+ kalori 150-200GR Protein ve 300-400GR karbonhidrat alırsanız, hem kilonuz artar, hem de vücudunuz fit olmaya başlar. Tabi antremandan önce ve sonra protein shake ya da protein tozu almanız daha iyi olur. Antreman listeniz var ise buraya yazabilir misiniz ?
1 haftadır kullanıyorum, hiçbir artış yok ancak spor falan da yaptığım için eskisine nazaran biraz daha iyi vücut ancak halen daha zayıfım, 56KG geliyorum tartıda.

1 haftadır kullanıyorum, hiçbir artış yok ancak spor falan da yaptığım için eskisine nazaran biraz daha iyi vücut ancak halen daha zayıfım, 56KG geliyorum tartıda.
Ben demiştim dostum, supplement'leri şimdi değil, 2-3 yıl sonra vücudun gelişirken alman gerek. Şu an vücudunun fazla bir proteine ya da karbonhidrat'a gereği yok. Sadece aldığın kaloriyi yüksek tutmalısın (y)

Yeni konular

Geri
Yukarı