Protein tozu nerede satılır?

Kilon fazla diyorsun ve en az 5 kilo al diyorsun ? Bundan ne anlamalıyım ? :D
Kas, güç demek değildir :) Kaslıydım biraz ama çok güçsüzüm yani benim 8 kiloyla falan çalışmam lazım. Sen beni boşver şimdi. 2 kilo yetmeyecek sana sen en az 5 kilo al diyorum. Güçlüysen daha fazla da alabilirsin. Önemli olan senin çok tekrar yapman.
Eğer ayarlanabilir alacak bütçen varsa kesin ayarlanabilir al. Mesela ben 6 kilo aldım. Kollarda rahatım, tamam ama göğüste fly hareketini yapamıyorum dambılı o şekilde kaldıramadığım için.

Marka olarak hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum. Bütçene uygun olan hangisiyse onu al. Ben 20 kg almıştım halen bana yeterli ama imkanın varsa 26-30 kg gibi bir şey alman daha iyi olur.
Bu konuyu daha fazla yormak istemiyorum, o yüzden yeni konu açacağım. Uygun görürseniz sizi de dahil etmek istiyorum.

Kardeşim protein tozu yerine yoğurdun yeşil suyunu alternatif olarak araştırdın mı? Bunu hiç duydun mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı