FSR 3 modları çoğalıyor!

Bizim FSR3 üstüne AFMF açma hayali şuanlık imkansız gibi az önce denedim. FSR3 modu ile 140 fps aldığım yerde AFMF açarak 220 ye çıktı, fakat kamerayı sağa sola çevirdiğimde 113 fps e kadar düşüyor. FPS arttırmayı bırak düşürüyor bile.

Bizim FSR3 üstüne AFMF açma hayali şu anlık imkansız gibi az önce denedim. FSR3 modu ile 140 FPS aldığım yerde AFMF açarak 220'ye çıktı, fakat kamerayı sağa sola çevirdiğimde 113 FPS'e kadar düşüyor. FPS arttırmayı bırak düşürüyor bile.

Bunu zaten yapamazsınız. Gecikme üstüne gecikme oynanmaz hale gelir.

Bir teknolojiyi daha Adrenalin sayfaları arasına alıyoruz.

Rest In Peace. (AFMF)

Son düzenleme:
Custom ayarlar. Ultra, high, medium karışık. FSR3 FG sonucu. FPS sınırladığım için gpu kullanımı ve fps az. FPS sınırı koymasam sabit 99 kullanıyor ve fps 160 ı falan görüyor ama frametime aşırı dalgalı oluyor. Frametime dalgalanmasınıda bu şekilde çözdüm. FG kapalı ve açık halinde akıcılık farkı belli oluyor.

3-min.png

Reshade çalıştı.

Eğer PureDark modu varken şöyle bir hata alıyorsanız, Reshade ayarlarından HDR seçeneğini açınca bu sorun kalkıyor. Benim hali hazırda bir ayarım olduğu için tamamen ortadan kalkı.

Artık oyunu baştan bitirmek kaldı tekrar. :)

Eki Görüntüle 2094028
Hocam düzenlediğiniz dosyaları da dahil edip yükleyebilir misiniz denemek istiyorum.

Geri
Yukarı