Elektronik Galaxy Watch 4 Classic 46mm 3299 TL

Abicim sabah koluna takacaksın. Akşam eve gelince çıkarıp şarj dockuna takacaksın. Evde de saatle gezmiyonuzdur herhalde.

Tabii canım eve gelince derhal saat çıkarılmalı. Arkadaş şu gereksiz takıntılarınız ve saçma savunmalarınız komik oluyor. Rakip 1 hafta 2 hafta şarj süresi veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarj konusu beni de çok düşündürüyor. Evde sürekli takmam zaten, 2 gün götürür diye düşünüyorum ama 2 gün bile az. Rakiplerinde daha az özellik var ama daha uzun süre kullanılıyorlar. Samsung'un şarj dışında her şeyi mükemmel, işte bi 3-4 gün dayanacak olsa direkt alırdım da bilemiyorum bu şekilde...
Sürekli ölçümler kapalı kullanırım, ama hala çekiniyorum. Telefonum da Samsung.

Tabii canım eve gelince derhal saat çıkarılmalı. Arkadaş şu gereksiz takıntılarınız ve saçma savunmalarınız komik oluyor. Rakip 1 hafta 2 hafta şarj süresi veriyor. EKG tansiyon ölçümü koymuşsun kendi ekosistemin dışında izin vermiyorsun. Ama fanboyları sağ olsun savunuyor.

He bir de Apple Watch'ları sadece Apple ile kullanabiliyorsunuz haberiniz olsun. Samsung en azından Android desteği veriyor. Şu an savunduğunuz şeyin Xiaomi aldım sarjı 1 ay gidiyor diyenlerden farkı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarj konusu beni de çok düşündürüyor. Evde sürekli takmam zaten, 2 gün götürür diye düşünüyorum ama 2 gün bile az. Rakiplerinde daha az özellik var ama daha uzun süre kullanılıyorlar. Samsung'un şarj dışında her şeyi mükemmel, işte bi 3-4 gün dayanacak olsa direkt alırdım da bilemiyorum bu şekilde...
Sürekli ölçümler kapalı kullanırım, ama hala çekiniyorum. Telefonum da Samsung.
Zaten ölçümler kapalı AOD açık olunca bile 2 gün zor gidiyor maalesef. AOD kapatılırsa 4 ü geçer diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı