General Mobile Discovery veya T50

Regalbeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2 F/P ürününden hangisinin seçimi daha mantıklı olur ? General Mobile Discovery mi T 50 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
GM Discovery'de hiçbir sıkıntı yaşamazsın sağlam telefondur ama şimdi bir gerçek varki T50, performans, batarya , ekran boyutu bakımından GM Discovery'i geçiyor. :) Fiyatıda 699 TL'ye geliyormuş sanırım. Eşit fiyatlar sayılır. T50 al derim ben, daha şık :)

İkisi'de çin malı Moto G al geç. Neden derseniz ben kullanmadım ancak 3, 5 arkadaşım Turkcell kullandılar ve hiç memnun kalmadılar.

General Mobile Discovery :

7.59 mm incelik
Android 4.2 JB
1.2 ghz dört çekirdekli işlemci*
1Gb ram
312 PPI 4.7 inç HD Super IPS ekran*
8 mp ön 2mp arka kamera
DTS sound özelliği
1800 mah batarya

Turkcell T50:

Ekran:*5” HD (1280x720)
Veri Bağlantısı:*LTE (150 Mbps) & DC-HSDPA+/Çift taşıyıcı (43.2 Mbps) & EDGE
Kamera:*13 MP arka /2 MP ön** (1080p Video kayıt / Yeni ve kolay kamera arayüzü, entegre fotoğraf filtre efektleri, gelişmiş HDR özelliği, Yüz güzelleştirme, gülümseme tanıma, panaroma)
İşlemci:*Qualcomm 8926 1.2 GHz Dört Çekirdek
Ses özellikleri:*HD Ses, gürültü engelleme, Dolby Digital Plus
İşletim Sistemi:*Android 4.4.2 (Kit Kat)
Hafıza:*16 GB Dahili
Batarya:*2300 mAh / Hızlı şarj
Boyutlar:*142.3 X 70.4 X 7.8 mm
Ağırlık:*130.4 gram

Bana sorarsan T50.

Qualcomm varken Mtk
Andreno varken PoverSGX
Otg desteği varken General Mobile alınmaz bence. 5 inc büyük gelirse veya "Bunlar çin malı alınmaz." derseniz, 630 liraya Motorola Moto G alıp arkanıza bakmadan devam edebilirsiniz.

Bende GM Discovery var. İyi bir telefon. Bir sıkıntısını görmedim şu ana kadar. GM Discovery'e rahat ROM atarsın ve GM Discovery için güzel ROM'lar var. Fakat T50 de iyiymiş. Sana kalmış ama gönlüm T50 der.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı