General Mobile Discovery veya T50

GM Discovery'de hiçbir sıkıntı yaşamazsın sağlam telefondur ama şimdi bir gerçek varki T50, performans, batarya , ekran boyutu bakımından GM Discovery'i geçiyor. :) Fiyatıda 699 TL'ye geliyormuş sanırım. Eşit fiyatlar sayılır. T50 al derim ben, daha şık :)
Cevabım için teşekkürler. :)

İkisi'de çin malı Moto G al geç. Neden derseniz ben kullanmadım ancak 3, 5 arkadaşım Turkcell kullandılar ve hiç memnun kalmadılar.
Şimdi şunu söyleyeyim ki T 50 daha yeni çıktı ve arkadaşların T 50'yi mi kullandılar ? Çünkü T 50'de çok değişiklikler oldu. Technopat incelemesinde bunu belirttiler.

Technopat'ta GM Discovery modelinin incelemesi var mı yoksa ben mi görmedim ? Çünkü T 50'yi Recep BALTAŞ bey ve Ali GÜNGÖR bey beğendi. Eğer GM Discovery incelemesi de varsa daha mantıklı bir seçim yapılabilir.

T 50 almalısın.
Cevabın için teşekkürler. :)

Benim gibi 16 GB'a sığamıyorsan Discovery al. Sırf bu yüzden moto g almadım.
16 GB'nin yeteceğini düşünüyorum. Ancak kafamda şu soru var. Bu Moto g'de var mı bilmiyorum ama T 50'de var. Bataryayı çıkaramama durumu canımı sıkıyor. Gerektiğinde o şekilde telefona rest atmak istiyorum.

Birincisi orada turkcell den bahsediliyo t50 diye bişey den bahsetmiyorum, ikincisi şuana kadar turkcell marka telefon kullanıpda memnun olan kişi sayısı çok azdır. Ayrıca bu iki cihaz yerine moto g almak daha mantıklı olduğundan bahsediyorum.Recep bey telefonu beğendi diyede o cihaz alınabilir olmaz çünkü bu sadece inceleme. Diyelim aradan 2yıl geçti ve telefonu elden çıkarmak istediniz motorolamı daha iyi karşılanır çin mallarımı. Ayrıca çin malı çihazlarda ve özellikle zte üretimi olanlarda deforme çok fazla oluyor.
Cevabım için teşekkürler. :)

Şimdi şunu söyleyeyim ki T 50 daha yeni çıktı ve arkadaşların T 50'yi mi kullandılar ? Çünkü T 50'de çok değişiklikler oldu. Technopat incelemesinde bunu belirttiler.

Technopat'ta GM Discovery modelinin incelemesi var mı yoksa ben mi görmedim ? Çünkü T 50'yi Recep BALTAŞ bey ve Ali GÜNGÖR bey beğendi. Eğer GM Discovery incelemesi de varsa daha mantıklı bir seçim yapılabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı