General Mobile Discovery veya T50

• T50'de Micro SD desteği yok ve de içerisinde yığınla saçma sapan Turkcell uygulamaları ile hafızanın sadece 9 GB kullanabiliyoruz.
  • T50'nin bataryası çıkartılmıyor bu telefon günlük şarja takılacak. 25-30TL'lik bir batarya sorunu çıkacak olsa yenisini alıp takarsın bu sistemde ne yapacağız?
  • RAM'i 1 GB çok az. RAM en az 2 GB olmalı idi. O işlemci düzgün çalışmaz.
Birde T50'yi kullanan bir arkadaşımın yorumu şöyle: "Yazıklar olsun diyorum ne diyeyim ki alalı henüz 2 gün oldu bir hevesle almıştım ama tırt çıktı. Görüntülü görüşme yok. 1 GB RAM, arttırılabilir hafıza yok."
Yani T50'yi almayın Discovery daha iyi. Discovery'de Android'in 4.4.2 beta sürümü bir kaç hafta önce güncellendi yakında 4.4.2'nin tam sürümü yüklenecek. Bu arada 4.4.2'nin beta sürümünde bir çok eksik özelliği olduğu için beta sürümünü yüklemeyin yakında eksiksiz tam sürümü çıkacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende T 50 kullanıyorum 30 tane uygulama yüklü kasma donma yok. Şarjda yetiyor .16 gb dan daha 9 gb tı boş . daha ne istiyorsunuz anlamadım hala. kuzenim dedi al aldım ve güzel telefonmuş onu anladım. moto g almak isteyen moto g alsın, GM discovery almak isteyen discovery alsın , T 50 almak isteyen T 5o alsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı