Google Maps'e fotoğraf yüklenirken seçilecek yer yok

mhmtkcbs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Kendi köyümde çektiğim 360° fotoğrafı eklemek istiyorum fakat benden yer seçmemi istiyor ve haritalarda köyle alakalı bir veri yok. Ancak komşu köylerde 3-4 tane yapan var. (Onlarda da seçilecek yer yok.) Nasıl yapılacağını bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kendi köyümde çektiğim 360° fotoğrafı eklemek istiyorum fakat benden yer seçmemi istiyor ve haritalarda köyle alakalı bir veri yok. Ancak komşu köylerde 3-4 tane yapan var. (onlarda da seçilecek yer yok.) Nasıl yapılacağını bilen var mı?

Fotoğraf eklemek istediğin yer Google maps te herhangi bir konum olarak işaretlenmeli (örneğin. BİM market). Fotoğrafı koyacağın yere bir isim verip Google'a gönderirsen, Google da kabul ederse o konum senin koyduğun isimle işaretlenir. Sende o işarete basarsın, alttan fotoğraf eklersin.

Fotoğraf eklemek istediğin yer Google maps te herhangi bir konum olarak işaretlenmeli (örneğin. BİM market). Fotoğrafı koyacağın yere bir isim verip Google'a gönderirsen, Google da kabul ederse o konum senin koyduğun isimle işaretlenir. Sende o işarete basarsın, alttan fotoğraf eklersin.
Nasıl yani? Mesela bizim köyde etrafı çimenlik olan bir çay var orayı Google Mapste işaretleyemiyorum sadece arama kısmında çıkanlardan seçmemi istiyor.

Nasıl yani? Mesela bizim köyde etrafı çimenlik olan bir çay var orayı Google mapste işaretleyemiyorum sadece arama kısmında çıkanlardan seçmemi istiyor.

Oraya dokunup isim veriyorsun, daha sonra Google maps orayı doğrulayıp isim veriyor. Örneğin bizim evimiz Google mapste görünmüyordu ev konumunu ayarlayamıyordum evimin olduğu yere isim verip Google'a gönderdim artık evim Google mapste gözüküyor. Oradaki arama kısmına da kaydettiğin yere koyduğun ismi gireceksin.

Oraya dokunup isim veriyorsun, daha sonra Google maps orayı doğrulayıp isim veriyor. Örneğin bizim evimiz Google mapste görünmüyordu ev konumunu ayarlayamıyordum evimin olduğu yere isim verip Google'a gönderdim artık evim Google mapste gözüküyor. Oradaki arama kısmına da kaydettiğin yere koyduğun ismi gireceksin.
Tamam o zaman gönderdim şimdi ortalama kaç gün sürer?

Geri
Yukarı