Green Card Sonuçları Açıklandı

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Evet sonuçlar bugün(07.05.2019) saat 20:00 itibari ile açıklandı. Katılan arkadaşlar durumlar nasıl? Var mı kazanan? Ben ablamla beraber başvurmuştum ama ne yazık ki ikimize de çıkmamış. Bakalım seneye inşallah.🙁

Sonuçları buradan öğrenebilirsiniz.

Önümüzdekine değil önümüzdeki çekilişten sonrakine hala çekiliş denen birşey kalırsa katılmayı düşünüyorum. Para biriktirmeliyim. Bu arada sizce ne kadar nakit yeterli olurdu gitmek için ve iş bulana kadar geçinmek için şu anki hesaplara göre?

Önümüzdekine değil önümüzdeki çekilişten sonrakine hala çekiliş denen birşey kalırsa katılmayı düşünüyorum. Para biriktirmeliyim. Bu arada sizce ne kadar nakit yeterli olurdu gitmek için ve iş bulana kadar geçinmek için şu anki hesaplara göre?
Bu biraz kişiye kalmış bir şey. 200 dolarla giden de var 15 bin dolarla gidende var. Hele bir çıksın da parayı bir şekilde buluruz.😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu biraz kişiye kalmış bir şey. 200 dolarla giden de var 15 bin dolarla gidende var. Hele bir çıksın da parayı bir şekilde buluruz.😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
200 dolar mı? Bunun kazandıktan sonra dünya kadar belge işi olması gerekmiyormu? Uçak bileti ayrı bi hikaye zaten.
Dediğin gibi bi kazanalım düşünürüz. :D

Kazandıktan sonrası kolay arkadaşlar yahu. İlla ki çoğumuzun satacak elektronik bir şeyleri vardır, para kazanabileceğimiz şeylerimiz vardır. Satar gideriz, orada toparlanınca daha iyilerini daha ucuza alırız.

Fakat...

Ben hâlen sonucumu göremedim...
Açamıyorum siteyi...

Bu arada siteye hala erişemiyorum ama şimdi aklıma geldi. Ben başvuru yaptıktan sonraki verilen doğrulama kodunu saklamadım :D Umarım hatırlama/hatırlatıcı gibi bir şeyi vardır...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı