Green Card Sonuçları Açıklandı

Bir sonraki başvurular ne zaman?
Tam bilmiyorum ama Ekim ayı gibi falan olur büyük ihtimalle. Takip etmek lazım. Sonuçları da yine Mayıs 2020 gibi açıklanır. Tabi o zamana kadar Trump'ın bu Green Card için sunduğu yeni yasa tasarısı kabul edilirse gitmemiz imkansız gibi bir şey olur. Anca bilim insanları falan gider. Umarım girmez.

Bu Green Card çekilişleri dünya çapındamı oluyor? Çünkü okuduğum bir sitede yaşadığınız ülke green card çekilişlerini kapsıyorsa falan falan yazıyordu.

Son düzenleme:
Her ülkede olmuyordur ama çoğu ülkede oluyor diye biliyorum. Hem sen dünyayı boş ver Türkiyeyi kapsıyor ya o yeter.😃

Bu çekilişe nasıl ve nereden katılıyoruz birisi beni bilgilendirebilir mi bu konuda? Sonrakinde bende katılmayı düşünüyorum. Yapılması gerekenler neler birisi bilgilendirirse çok sevinirim.

Araştırdım o kodu saklaman gerekiyormuş. Site açılsa bile öğrenemeyeceksin kodunu kaybetmişsen.

Forgot Confirmation Number denilerek kod öğrenilebilir:

392428

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı