GT 540m Oyunlarda Çok Düşük Performans

Emre_12

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba oyun zevkim tamamen bitti dizüstü bilgisayarımda bulunan ekran kartı her oyunda kasıyor. Youtubeden baktığım videolarda örneğin GTA 5 de 40-50 fps vermesi lazım iken 10-15 fps alıyorum driverlerim güncel lütfen yardım edin bu sorun uzun zamandır var.
Sistem özelliklerim:
İntel core i3 2310qm
4 gb ram

Arkadaşlar merhaba oyun zevkim tamamen bitti dizüstü bilgisayarımda bulunan ekran kartı her oyunda kasıyor. Youtubeden baktığım videolarda örneğin GTA 5 de 40-50 fps vermesi lazım iken 10-15 fps alıyorum driverlerim güncel lütfen yardım edin bu sorun uzun zamandır var.
Sistem özelliklerim:
İntel core i3 2310qm
4 gb ram
Lütfen oyuna sağ tıkla nvidia ekran kartı ile aç yorumlar ile gelmeyiniz hepsini denedim.

Dediğim gibi ekran kartı laptopta takılı ise normal performansının altında verir. Mesela 1080 masaüstünde tam performans verirken laptopta 1060 gibi verir. (1080 ve 1060ı salladım)
Evet youtubeden baktığımda sistemimle aynı özelliklerde ve aynı ekran kartı ile 40-50 fps arası veriyor ama bende 10fps arası.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı