GT630 mu, R7 240 mı ?

Hangisi ?

• Oy verenlerin toplamı
    17
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gt630 çöp bir karttır. Nette gezinmek vs. gibi işlerde kullanılmak için tasarlanmıştır. HD7750 den aşağısına para verilmez. Alacaksan, tavsiyem hd7790 dır.

Tamamda Benim O Karta verecek param yok,200TL lik bir bütçem var bütçeme sadece söylediğim 2 kart sığıyor.Tabikide eğer param yeterse HD7750 alırım eğer HD7750'nin ekran kartının linkini atarsanız bütçemi zorlayabilirim fiyata göre.Bakalım inşallah bütçemi zorlayıp alabilirim

Peki eğer zorlamazsam hangisi alayım GT630 mu R7240'mı ?

Arkadaşım sen kesin bütçeni zorla iki kartta çöp. En iyisi sen Nvidia al. Nvidia'nın PhsyX'i var, Cuda'sı var, Geforce Experience'si var varda var. AMD ne yapabildi soruyorum. Daha driverlerinin sıkıntısını bile halledemedi. AMD'nin bazı driverları, bazı anakartlarla uyumlu değil. Nvidia'da sıkıntı yok...

Nvidia'nın hangi kartını önerirsin en ucuz ? mecbur zorlayacaz. :D

O Halde GT630 alayım değilmi ?

Israrla gt630 almayın dedim. Biraz daha para biriktirip hd7770 ya hd 7790 alın.

Arkadaşım sen kesin bütçeni zorla iki kartta çöp. En iyisi sen Nvidia al. Nvidia'nın PhsyX'i var, Cuda'sı var, Geforce Experience'si var varda var. AMD ne yapabildi soruyorum. Daha driverlerinin sıkıntısını bile halledemedi. AMD'nin bazı driverları, bazı anakartlarla uyumlu değil. Nvidia'da sıkıntı yok...

Bu adam düşük bütçeli bir kart alacak ve oyun oynayacak. Cuda'yı kullanma ihtiyacı olmayacak.

Israrla gt630 almayın dedim. Biraz daha para biriktirip hd7770 ya hd 7790 alın.

Bu adam düşük bütçeli bir kart alacak ve oyun oynayacak. Cuda'yı kullanma ihtiyacı olmayacak.

Düşün bakalım düşük bütçeli kart ile oyun oynanırmı ?

Oynanmaz mı ? adam düşük çözünürlük ister yine oynar. Hem 200 tl çok düşük bir bütçe değil.

Anlaşıldı GTX 650 synergy Alıcam Mecbur :D Şimdilik En iyi o gözüküyor.Herşeyin hayırlısı :)

@Silinen üye sende fikrini söyle ben bi derinlemesine araştırıyım.Yetkili servisler vb oyun performans videoları fln yanıt veririm :D
Firestorm GTX 650 synergy diyor.Hangisi daha iyi gelirse onu alıcam.

Arkadaşlar Bir Ekran Kartı Buldum
Powercolor Amd Radeon HD7730
Gt630 yerine bunu alsam olmazmı ?
veya iyi bir seçim olurmu öyle söyliyim ?

Benim söylediğim bütçeni zorlar ya hd7770 yada hd7790 al.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı