Çözüldü GT 720M: The video card you are running is not supported hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Medal Of Honor Airborne bilgisayarıma yükledim açıyorum ve direk şu hatayı veriyor.
"The video card you are running is not supported." İnternetten araştırdım erkan kartı yetersizliği diyor ama bu kart ile kaldırmaması mümkün değil. Güncel oyunları oynadım bu kart ile. Ne yapmalıyım ?
Not: Oyun orjinal steam'den aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü bilgisayarınızda Optimus teknolojisi var mı? Varsa NVIDIA Denetim Masası>3D Ayarlarının Yönetilmesi>Program Ayarları listesinden oyunu bulun ve hangi ekran kartını kullandığına bakın. Eğer entegre kart kullanılıyorsa NVIDIA ekran kartınız ile değiştirin.

Dizüstü bilgisayarınızda Optimus teknolojisi var mı? Varsa NVIDIA Denetim Masası>3D Ayarlarının Yönetilmesi>Program Ayarları listesinden oyunu bulun ve hangi ekran kartını kullandığına bakın. Eğer entegre kart kullanılıyorsa NVIDIA ekran kartınız ile değiştirin.
Dediklerinizi yaptım fakat sonuç değişmedi.

SP2 ile de deneyin. Eğer olmazsa oyunun simgesine sağ tıklayın, Hedef bölümünün sonuna bir boşluk bırakıp "dxlevel 91" ekleyin (Tırnaksız)

Hedef bölümünün sonunun şu şekilde görünmesi gerekecek:
"\MOHA.exe" dxlevel 91"

SP2 ile de deneyin. Eğer olmazsa oyunun simgesine sağ tıklayın, Hedef bölümünün sonuna bir boşluk bırakıp "dxlevel 91" ekleyin (Tırnaksız)

Hedef bölümünün sonunun şu şekilde görünmesi gerekecek:
"\MOHA.exe" dxlevel 91"
Dediğinizi yaptım fakat dosya adının doğru olmasını sağlayın diyor.

Çok özür dilerim. @Muhsin Bayram sonuna boşluk bırakmayı unutmuşum. Bu seferde şu hatayı verdi.

Dosya Ekleri

• ScreenHunter_1.jpg
    ScreenHunter_1.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 2.004
Yazıya bakılırsa PhysX yazılımı gerekiyor. Buradan PhysX'i indirin ve kurun.
NVIDIA DRIVERS 9.13.1220

Kurdum fakat daha önce bilgisayarımda kurulu olduğu için kurmadı. Kaldırıp tekrar kurdum. Sonuç değişmedi.

Sorunu çözdüm oyunun içinde bulunan PhysX'i kurdum. Sorunum çözüldü çok teşekkürler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı