GTA 5 için sistem önerisi

Mert Şan

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır bir cevap peşindeyim, bunun sebebi aldığım cevaplardan tatmin olamamamdır. Yeni bilgisayar almak istiyorum, sizlere danışıyorum ama yeteri kadar yorum gelmediği için tedirgin oluyorum. Alacağım sistemin mihenk taşının RX 460 olmasını istiyorum. İşlemciden kuşkum var i3 mü i5 mi, bilmiyorum. RAM olarak 8 ya da 16 arasında kaldım. Bütçe belirtmek istemiyorum.
Sadece dediğim ekran kartı, ve max i5'i geçmeyecek şekilde olursa iyi olur.
Amacım GTA5 gibi üst düzey oyunları iyi ayarlarda yüksek FPS ile oynamaktır. Lütfen aydınlatın.
Sizleri seviyorum iyi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İ5 6500 işlemciye sıvı soğutma almak gerektiğini söyleyen arkadaşımız gelmiş. Kaçıncı konunu açıyorsun kaç kere uyarmışlar seni konular da lütfen bütçeni belirt. İlk kez konu açsan anlıcam hadi.

@JaroxJamaica lütfen arkadaşın açtığı konuları inceleyin her hafta istisnasız bir ekran kartı ile sistem toplama konusu açıyor. Hiç birin de bütçe belirtmiyor.
Konularda ki tavsiyeler ve cevaplar gayet mantıklı makul olmasına rağmen konularına riayet etmeden sürekli yeni konu açıyor.
Bu şekilde ki konular sosyal de bıkkınlık yarattı insanlar da tavsiye vermek istemiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı