Gta 5 İçin Sistem

• Konuyu başlatan I'm a gamer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 4B
Benim fikrim GTA 5 ultra ayarlarda Watch_Dogs oyununda olduğu gibi GTX 780 gibi bir ekran kartı ister. Bunu oyun çıktıktan sonra tartışmamız gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video daki gibi bir grafik düzeyi GTX 770 için idealdir. Fazlası kasma sorunu yaşatabilir.

Batırdım iyice.
Evet arkadaşlar hepinize teşekkür yorumlarınız için kasa için biraz bekliyecem 400R indirime girsin olmazsa Cooler Master Haf 912 Advance Gx 80Plus 750W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar bunun indirimine girmesini bekliyecem o da olmazsa kendimin ki ni alacağım.
Oyun PC'si topladığım için gaming klavye ve mouse için bunları Logitech G300 Gaming Optik Mouse 910-003431 | sanalmarketim ve Logitech G105 Gaming Klavye Q Türkçe 920-003448 | sanalmarketim seçtim bunu da cevaplarsanız çok sevinirim :)
Bir de bu ses kartı olayı nedir sonradan filan mı satın alınıyor?

Peki arkadaşlar önerdiğiniz kasalar hep 500 TL falan. 300 TL'lik kasa önerisi olan var mı?

Gta 5 çok ağır bir oyun Crysis 3'den bile ağır olacak o PC'de kasar her şeyi full ayar oynamak istiyorsan Titan Z.

Gtx z titan'a gerek yok GTX 760 gayet iyi bi ekran kartı ama yinede gta5 bu ps3den daha yüksek grafiklerle gelcek pc'ye monitör varsa hiç alma. Ekran kartına yatır monitörün parayı da sonra sıkıntı olmasın birde psu ya gerek yok. 750w kasa almıssın onu kesebilirsin ekran kartına yatırmak için.

Bende render çalışmaları ve gta v için Asus GTX 770 ekran kartı aldım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı