Gta 5 İçin Sistem

• Konuyu başlatan I'm a gamer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 4B
Bak o Psuyu sen niye alıyosun saçmaladın mı ? O psuyu hemen kaldır kaç liraysa üstüne biraz da ekle GTX 770 yerine R9 290 Tri-x Al Sapphirenin Sapphire R9 290 Tri-X Oc Gddr5 4Gb 512Bit Amd Radeon Dx 11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Ekran kartı yine pahalı bana GTX 770 yeter hem OC versiyonlu. :D

Benim sistemim imzam da yazıyor.

@JuernofbaN senin ismin Turan mı ? Tanıdık geldi fotoğrafın.
Senin sistem pahalı gelir bana. :D Ha bir de bu sistemle (FX 8350 ile 8130 olan değil) GTA 5'de kaç FPS alırım ?

Yok olm yok ne psu,su ya adam 750 w psu koymus kasaya sen gidip ayrıca 600 w psu alıyosun saçmaladın. Ona vereceğin parayı ekle Tri-x r9 290 al kafayı mı yedin
Hayır onu demiyorum 400R'ı diyorum onun PSU'su yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 770 yeter diyorsan sen bilirsin. Bu arada Corsaiar 400R almalısın kesinlikle. Hem içinin genişliği hem de fazla fan ile baya iyi bir kasa.

Corsair 400R;
VGA : 31.6 cm
Toplam 41.6 cm

Cooler Master 912 Haf ADVANCE ;
VGA 27 cm
Toplam: 39 cm

400R alıcaksan Psu alıcaksın tabi ama bence monitöre o kadar para verme. :)

GTX 770 yeter diyorsan sen bilirsin. Bu arada Corsaiar 400R almalısın kesinlikle. Hem içinin genişliği hem de fazla fan ile baya iyi bir kasa.

Corsair 400R; Cooler Master 912 Haf Avance;
VGA hacim: 31.6 cm VGA hacmi: 27 cm
Toplam hacim: 41.6 CM Toplam hacim: 39 cm

o zaman ben bi düşüneyim eğer 400r diyosanız ve benimde param olursa :D alırım 400r ı
bu arada monitör kötü mü?

Evet 400R de psu yok. Güç kaynağı alıcaksın ayrıca o cok pahalıya gelir s.et sen 400R yi daha ucuz icinde 650 w en az güç kaynağı bulunan bir kasa bak internetten.

Evet 400R de psu yok. Güç kaynağı alıcaksın ayrıca o cok pahalıya gelir s.et sen 400R yi daha ucuz icinde 650 w en az güç kaynağı bulunan bir kasa bak internetten.
Tamam araştırayım. :D

Hayır, almana gerek yok. PSU bulunan modelinden almalısın. İçinde bulunan CX 750 Watt güç kaynağı gayet iyidir. Bronze sertifikalı ve 80 Plus damgalıdır.
Tamam bir bakayım sanalmarketim güvenli mi?
Hayır, almana gerek yok. PSU bulunan modelinden almalısın. İçinde bulunan CX 750 Watt güç kaynağı gayet iyidir. Bronze sertifikalı ve 80 Plus damgalıdır.

Corsair Carbide Serisi™ 400R 80Plus 750W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Bu fiyat indirimsiz fiyatı. Hafta sonu %30 indirim ile almalısın kasayı. İçinde CX 750 Watt güç kağı var.
Fiyatı biraz pahalı ama düşünürüm sağol. :D

Ayrıca o işlemcinin ismi FX 8130 değil FX 8150. Oyunda 2-3 FPS ya fark eder ya fark etmez. Dediğim gibi birbirine çok uzak işlemciler değil. 8350 daha iyi ama arlarında uçurumlar yok. Ekran kartına yüklenmelisin oyun bilgisayarında.

Monitör nasıl bu arada kötü mü?
Ayrıca o işlemcinin ismi FX 8130 değil FX 8150. Oyunda 2-3 FPS ya fark eder ya fark etmez. Dediğim gibi birbirine çok uzak işlemciler değil. 8350 daha iyi ama arlarında uçurumlar yok. Ekran kartına yüklenmelisin oyun bilgisayarında.
Anladım o zaman işlemciden kısıyorum. Peki sence gta 5 ultra da kac fps alır bu şekilde ?

Peki soğutcuyla işlemciyi oc yapsam tatlı olur mu :)

Baktım 8150 kalmamış kalsa da pahalıymış 8350'den. Ne yapayım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı