Gtx 770 FPS Düşmesi

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Arkadaşın dediği gibi voltaj dalgalanmasından oluyor olabilir. Açıkcası nasıl düzeltilir bende bilemiyorum. Ve kartınıza O.C yaptınız mı?

Ekran kartınızda sorun vardır muhtemelen, garantiye yollayın derim. Ayrıca fps düşüşü sadece BF4 oyununda mı oluyor? Eğer öyle ise kartınızda bir sorun yoktur.

Ekran kartınızda sorun vardır muhtemelen, garantiye yollayın derim. Ayrıca fps düşüşü sadece BF4 oyununda mı oluyor? Eğer öyle ise kartınızda bir sorun yoktur.
Ekran kartını uzun süredir kullanıyorum ancak yüksek sistem gerektiren bir oyunda denememiştim bir sorunu yok zannımca.
League Of Legend oynadım uzun süre bir sorun yoktu.

Sadece bf4 te bu sorun var ise kartınızla ilgili bir sıkıntı yoktur içiniz rahat olsun. Birde başka oyunlarda da denermisiniz? Size test edebileceğiniz bir kaç oyun önermek istiyorum.

*Hitman absolition.
*Metrol last light.
*Bioshock infinite.

Önerdiğim oyunlarda test edebilirseniz bizimle paylaşın. Bakalım fps değerleriniz onlarda nasıl. Bu arada ekran kartı sıcaklığınız oyunda kaç derece?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı