GTX 780 için ASUS mu MSI mı?

Msi afterburner kurdum fakat dediğim gibi iş yoğunluğu nedeni ile çok kurcalama fırsatı bulamadım.
Sorularınıza bu hafta sonu daha ayrıntılı cevap verebileceğim:)

Tekrar selam.

Bugün bf4 ultra ayarlarda 1 saat oynadıktan sonra sıcaklık değerleri aşağıdaki gibiydi;

CPU : i5 4670k + Hyper 212 Evo
45 C
GPU :
60 C

Oyunu kapattıktan sadece 1 dk sonra ;

CPU : 35 C
GPU : 37 C

Son düzenleme:
Tekrar selam.

Bugün bf4 ultra ayarlarda 1 saat oynadıktan sonra sıcaklık değerleri aşağıdaki gibiydi;

CPU : i5 4670k + Hyper 212 Evo
45 C
GPU :
60 C

Oyunu kapattıktan sadece 1 dk sonra ;

CPU : 35 C
GPU : 37 C
Zaten MSI a yazılımları dolayısıyla karar vermiştim ama çok sağol bu arada bende aynı cpu kullanacağım. Artık sistemim kesinleşti sayılır.

Oğulcan benim mesajımı beğenmiş olabilir, çünkü benim herhangi bir markanın fanboyu olmadığımı görebilecek aklı selim biri. (Avatarıma aldanmayın.) Şimdi senin burada ne sormak istediğini ben anlayamadım. Evet Asus marka GTX 780 almak Msi'e göre daha avantajlıdır, çünkü kart daha stabil OC yapma imkanı tanıyor. Şimdi yazılım olarak Msi ne ara öne geçti? Asus'ta da birçok program var OC konusunda kolaylık sağlayan. Ancak sen kafanda işi bitirmişsin galiba ve Msi seçmişsin, kısacası hangisini istersen onu al ama GTX 780'de Asus almak daha mantıklı ve ben yalnızca önerimi yaparım, seçip seçmemek senin elinde.

Son olarak ana kartından tutunda her konuda Asus en kolay yönetimi sağlayan ve içerisinde her türlü tanımlamayı barındıran bir marka şu an için. Burada bak Msi'i kötülüyor demeyin lütfen, daha iyi olduğu ürünlerde de öneriyoruz zaten, GTX 760 veya orta segment ana kart gibi. Ya da R9 serisi ekran kartlarında Asus hiç önermem vs. Evet Asus ürünlerini beğeniyorum çünkü şu zaman diliminde en kaliteli ürünleri o üretiyor, bu hep böyle olacak anlamına da gelmez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı