GTX 780 için ASUS mu MSI mı?

Asus, GTX 760'ın üstü Nvidia ekran kartlarında daha başarılı. GTX 780'de 7-10C' daha soğuk ve Msi %0,5 daha fazla OC oluyor ve bunun 1 FPS dahi getirisi yoktur diğerine oranla. Msi daha sessiz çalışıyor (ama diğeri de sessiz yanlış anlaşılmasın) ancak ben OC yapacağım zaman kartın serinliğine ve sağlamlığına dikkat ederim. Asus diyorum tek kelimeyle ve bunu da tek bir cümleyle açıkladım sanırım.

O değil de bu MSI Afterburner'ı ben 9500GT'yi overclock yaparken kullanıyorum. Sadece bunda kullanabiliyorum. HD7850, 7870, 6570 gibi ekran kartlarında çalışmıyor. İlginç. :D

-Galaxy 9500GT

Oğulcan MSI önermiştin sonra ASUS önerenin yorumunu beğenmişsin arada kaldın galiba sende neyse @agekopat kullanıyorum dedi sormak istediğim kart sessiz mi? Sıcaklık derecesi nasıl? Yazılımları iyi mi? Bir de fan hızını ayarlama hepsinde var mı?

Kart gayet sessiz.
Fan sesi hiç duyulmuyor.
Boşta 37 derecede çalışıyor. Îşteki yoğunluk nedeni ile çok yüklenemedim daha karta :)
Alalı 2 hafta oldu nerdeyse. Bu haftasonu yük altında nasıl çalıştığına dair ekran görüntüleri paylaşırım.

Kart gayet sessiz.
Fan sesi hiç duyulmuyor.
Boşta 37 derecede çalışıyor. Îşteki yoğunluk nedeni ile çok yüklenemedim daha karta :)
Alalı 2 hafta oldu nerdeyse. Bu haftasonu yük altında nasıl çalıştığına dair ekran görüntüleri paylaşırım.
Çok sağol bende diğer hafta diye diye erteliyorum galiba yazılımlara bakamadınız peki fan hızını ayarlama ile ilgili bir program var mı? Belki bilginiz vardır @agekopat

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı