GTX 960 kaç sene gider ?

2 yıl sonra grafikleri düşürür. Ben 4-5 sene 1080p'de ultra'da oynatır demedim 4-5 sene boyunca oyunları 720p low'da da rahat oynarsın demek istedim. ;)

Nedense ben gtx 960 ekran kartını beğenmedim. Biraz daha fazla paraya gtx 970 bulunabilir. Veya aynı paraya amd ekran kartlarından güzel kartlar alabilirsin.

720p nedir ya gidin ps4 alın 8 10 yıl grafik derdi yok gtx 960 alacaz 2 yıl pc ye hep takviye lazım ama konsol öyle değil .. kendi gorusunuz.

Arkadaşlar VRAM gerektiğinde RAM'den kullanıyor o yüzden ekran kartının RAM boyutunu 4GB'de alsanız gerektiğinde RAM'den kullanıcak. Yani diyelim bir oyunu 4K da oynarken 4GB VRAM gerekiyorsa ve sizin ekran kartınız 2GB ise RAM'den kullanıyor 2GB'tını tabi bu bi sorun eğer RAM 8GB ise oyunda 4GB kullanıyor ve arkada çalışanlarda 1GB kullanıyorsa geriye 3GB kalıyor 2GB da oyuna gidiyor bu biraz kastıra bilir ama RAM 16 GB ise sıkıntı olmaz. 960 da öyle düşündüğünüz kadar kötü bir ekran kartı değil 2 GB'lık modeli bile en az 3 yıl gider

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı