GTX 970 Kaç Sene Gider?

O biraz sana bağlı. Mesela bende hastalık var oyundan bir ayar bile kapatsam huzurum kaçıyor, oynayasım gelmiyor. Oyunu oynayım yeter ayarı önemli değil dersen minumum 4 yıl gider. Önemliyse eğer 1,5-2 yıl.

Beyler merhaba, GTX 970 şimdi GTX 1060'ın ayarında bir kart mı demek istiyorsunuz? Yanlış. GTX 1060 6GB, GTX 980'den yüzde 10 daha performanslı bir kart. GTX 980 Ti 1060'ı geçiyor 980Ti ise 1060'dan yüzde 15 daha performanslı bir karttır bilginize. 1060'ın gittiği yere kadar diye yazmışlar güldüm resmen. Konuyu hortlatmış olabilirim ama görünce yazmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gönderdim geldi mi? GTX 1060 GTX 980'den %10 daha performanslı. GTX 970 ile aralarında %10 desen belki tamam da GTX 980 ile demen ya bilgisizlik ya da abartma. Abartma olsa insan diğerlerine ''yanlış yanlış yanlış'' diyerek karşı çıkmaz.

Bu da GTX 970 ve GTX 1060 arasındaki oyun testi.

Beyler merhaba, GTX 970 şimdi GTX 1060'ın ayarında bir kart mı demek istiyorsunuz? Yanlış. GTX 1060 6GB, GTX 980'den yüzde 10 daha performanslı bir kart. GTX 980 Ti 1060'ı geçiyor 980Ti ise 1060'dan yüzde 15 daha performanslı bir karttır bilginize. 1060'ın gittiği yere kadar diye yazmışlar güldüm resmen. Konuyu hortlatmış olabilirim ama görünce yazmak istedim.
O kadar da fark yok. O zaman her nesil ekran kartımızı çöpe atalım daha birkaç sene önce GTX 980 o kadar yüksek fiyatlı ve performanslıydı ki yeni nesil çıktı çok daha ucuz fiyata ondan daha performanslı mı oldu? Senin demene bakılırsa her nesil yeni karta geçelim.

Çöpe atın diye bişey dedik kardeş performans farkı ortada onu diyoruz.Peki arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum müsadenizle bende şu an gtx 1060 6gb ve core i3 4130 var oyunlar da darboğaz drop felan yaşamıyorum ekran kartı kullanımım ise yüzde 97 98 99 yer yer değişiyor sizce ne zaman işlemci mi değiştirmeliyim teşekkürler cevaplarınız için.

Çöpe atın diye bişey dedik kardeş performans farkı ortada onu diyoruz.Peki arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum müsadenizle bende şu an gtx 1060 6gb ve core i3 4130 var oyunlar da darboğaz drop felan yaşamıyorum ekran kartı kullanımım ise yüzde 97 98 99 yer yer değişiyor sizce ne zaman işlemci mi değiştirmeliyim teşekkürler cevaplarınız için.

O işlemci ile darboğaz yaşamamak imkansız gibi.[emoji55] Bende G4560 var. İ3 7100 ile aralarında çok az bir fark var ama ona rağmen 1440P gibi çok yüksek çözünürlükte bile darboğaz oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı