Halo: The Master Chief Collection alınır mı?

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Selam arkadaşlar Halo: The Master Chief Collection steamde 10 dolar . Serinin tümü pakete dahil ama 1-2-3-4.oyunlar DLC diye eklenmiş ne anlama geliyor bilmiyorum. Halo: The Master Chief Collection tek oyun gibi gözükyor. Acaba Uncharted Remake'deki gibi hepsini birden mi indiriyoruz?
Genellikle FPS ve hikayeli oyunlardan hoşlanırım. BUnun hikayesinin iyi olduğunu duydum. Sizce almaya değer mi?

Selam arkadaşlar, Halo: The Master Chief Collection Steam'de 10 dolar. Serinin tümü pakete dahil ama 1-2-3-4.oyunlar DLC diye eklenmiş ne anlama geliyor bilmiyorum. Halo: The Master Chief Collection tek oyun gibi gözükyor. Acaba Uncharted Remake'deki gibi hepsini birden mi indiriyoruz?
Genellikle FPS ve hikayeli oyunlardan hoşlanırım. BUnun hikayesinin iyi olduğunu duydum. Sizce almaya değer mi?

Bende almayı düşünüyorum bu oyunu hocam alınır gibi duruyor.

PP kardeşliği

Selam arkadaşlar Halo: The Master Chief Collection steamde 10 dolar . Serinin tümü pakete dahil ama 1-2-3-4.oyunlar DLC diye eklenmiş ne anlama geliyor bilmiyorum. Halo: The Master Chief Collection tek oyun gibi gözükyor. Acaba Uncharted Remake'deki gibi hepsini birden mi indiriyoruz?
Microsoft Store’da en son 27.50 TL idi, fiyat sizin için önemliyse bakın derim 10 dolara da değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı