Hangi banka kartını alınmalı?

Papara da alabilirsin banka kartı yerine cashback falan da var.
Paparayı herkes genellikle ikincil banka olarak kullanıyor. Harcama için yeterli parayı atıp harcıyor. Kendimden biliyorum. 😅 Diğer banka işlemleri için yeterli değil.

Öncelikle etrafında ki ATM'ler önemli. Eğer ki bir çoğu varsa Yapı Kredi veya QNB ve Garanti öneririm. Ziraat önermem mobil uygulaması rezalet. Zaten her banka hemen hemen aynı bir farkları olmuyor. Bende 7-8 tane bankanın kartı var ama en çok kullandığım Enpara çünkü havale/eft ücreti kesmiyor (sen alamazsın bu kartı) ondan sonra Yapı Kredi. Onu da hisse için kullanıyorum.

Paparayı herkes genellikle ikincil banka olarak kullanıyor. Harcama için yeterli parayı atıp harcıyor. Kendimden biliyorum. 😅 Diğer banka işlemleri için yeterli değil.
Aynen paparayı bir tek cashback için kullanıyorum onun dışında işim olmaz.

Öncelikle etrafında ki ATM'ler önemli. Eğer ki birçoğu varsa Yapı Kredi veya QNB ve garanti öneririm. Ziraat önermem mobil uygulaması rezalet. Zaten her banka hemen hemen aynı bir farkları olmuyor. Bende 7-8 tane bankanın kartı var ama en çok kullandığım Enpara çünkü havale/eft ücreti kesmiyor (sen alamazsın bu kartı) ondan sonra Yapı Kredi. Onu da hisse için kullanıyorum.

Aynen Papara'yı bir tek cashback için kullanıyorum onun dışında işim olmaz.

Hocam yakınımda bayağı banka var ATM sıkıntım olmaz benim için havale EFT önemli onu da yapabileceğim bir tek Akbank var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı