Hangi iPhone telefon alınmalı?

2022'de iPhone 11 hala alınır mı? Ya da hangi iPhone telefon alınabılır?

iPhone 11 alınır en az 4 yıl kullanılır. Şahsi fikrim batarya konusunda kafam rahat olsun, daha kaliteli bir ekran isterim dersen ikinci el 11 Pro Max de alabilirsin. Batarya performansı 3 yaşında olsa da hala çok iyi.

11 yerine S22 daha mantıklı. Ben olsam 13/13 Pro/14 Pro bakardım.

S22 işlemciden dolayı ısınıyor. S22 ailesinde S22 Ultra hariç hiçbir cihaz alınmamalı.

S22 modelinden anormal bir ısı yok. İkincisi S22 modeline ısınıyor diyorsan S22 Ultra'da ısınır. 8 Gen 1 kullanan tüm telefonlar serin çalışmıyor ve bu bir sorun da değil ayrıca.

S22 modelinden anormal bir ısı yok. İkincisi S22 modeline ısınıyor diyorsan S22 Ultra'da ısınır. 8 gen 1 kullanan tüm telefonlar serin çalışmıyor ve bu bir sorun da değil ayrıca.

S22 Ultra da büyük kasa ve özel bir soğutma sistemi var. S22 Ultradaki büyük kasa ve soğutma sistemi S22 de olmadığı için düz model S22 8 gen 1'den dolayı çok ısınıyor.

S22 Ultra da büyük kasa ve özel bir soğutma sistemi var. S22 Ultradaki büyük kasa ve soğutma sistemi S22 de olmadığı için düz model S22 8 gen 1'den dolayı çok ısınıyor.
Sorunlu işlemci de özel soğutma işe yaramaz. SD 810 modeli gibi işlemcileri soğutsunlar görelim bakalım.

Sorunlu işlemci de özel soğutma işe yaramaz. SD 810 modeli gibi işlemcileri soğutsunlar görelim bakalım.

Kendim vatan mağazasında hem S21 FE hem S22 hem de S22 Ultra yı 10dk boyunca kullandım. 3 cihazlada 7dk YouTube videosu 2dk tarayıcı ve 4-5 fotoğraf çektim. S21 FE hiç ısınmadı. S22 Ultra da yok denecek kadar az bir ısınma vardı ama S22 bayağı ısındı. Soğutma bir işe yaramaz diyorsun ya küçük kasa olsa sana hak verirdim. Isıyı dağıtamadığı için en kral soğutma olsun bir anlam ifade etmez ama büyük kasalı cihazlar yük altında iken ısıyı dağıtabiliyor. Büyük kasalı cihazda soğutma olduğu zaman en ısınan işlemci bile çok fazla ısınmayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı