Hangi iPhone telefon alınmalı?

İkide bir aynı görseli atıp durma. O arkadaşa da telefonu aldıran benim. Bal gibi de etkiler aynı üretim bandı. Pil tüketimleri benzer iki yonganın. Termal verimlilik olarak da iyi olan Exynos 2100 değil tam tersi SD 888

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
benim sen dahil kimseye yalan borcum yok. Exynos 2100 888'den daha verimli. Bu da kanıtı.

Bilemiyorum, yüksek grafiklerde 30 dk sabit 60 FPS PUBG oynuyorlar yukarıda attığım videoda, anormal ısınmadığını söylüyorlar, MediaMarkt'da Samsung kısmında yetkili olan kişiye ısınıyor mu diye sorduğumuda, ısınmadığını, 2022'de çıkan amiral gemilerine göre normal değerler sunduğunu söylemişti. Ayrıca bu biyolojik varlık değil, ısınması bataryanın kimyasal sağlığına ya da telefonun ömrüne herhangi bir olumsuz etkisi olmaz. Performansıda düşürmüyor, saatlerce Ultra grafiklerde Genshin oynuyorlar. i9 13900K'nın 100 derecede çalışmasından ama Dünya'nın en güçlü işlemcisi olmasından basit bir örnek verebilirim. Kaliteli bir kılıf kullanmanızda fayda var.
Spigen Tough Armor kullanıyorum hocam. Kaliteli ama kalın bir kılıf.

Wi-Fi ile sıcaklık da batarya tüketimi de düşüyor. Teknik veri de ileride paylaşacağım.

@Erenk1905 Ya sabır. İki yonganın batarya performansı benzer zaten. %1'lik kısma bakıp mı daha verimli diyeceksin. Benzer diyoruz zaten. Termal verimlilik olarak SD 888 daha iyi olan taraf. Termal verimlilik ayrı, batarya performansı ayrıdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunlarda SD 888 termal verimlilik olarak daha iyi bu açık ve nettir.

Geri
Yukarı