HDD %100 Kullanım Sorunu

Cihazda boşta 1 adet M.2 slotu bulunduğu için, çok şanslısın. Uygun fiyatlı bir M.2 SSD alabilirsin.

12 GB RAM
i5 7200u
GTX 940MX ekran kartı
Windows 10

Sadece oyunsa senin yine iyi benim normal işlemleri yapmak bile zorluyor.
PC açılınca görev yöneticisini açıyorum direk, %100. Çözüm SSD dediler uğraşmadım sonra alıştım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazda boşta 1 adet M.2 slotu bulunduğu için, çok şanslısın. Uygun fiyatlı bir M.2 SSD alabilirsin.
Acer Aspire F5-572G benimki de bu bende bu sorunu SSD alarak çözdüm.
Birde hocam benim bilgisayarda M.2 slotu var mı yok mu bir yerde bulamadım bende o yüzden normal SSD aldım nereden baktığını söyler misin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda görülüyor. Fakat modeller 1 numara farklıymış. Caddy kullanarak, DVD bölümüne takabiliyorsunuz.

Acer F5-572G and SSD, is it possible?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda görülüyor. Fakat modeller 1 numara farklıymış. Caddy kullanarak, DVD bölümüne takabiliyorsunuz.

Acer F5-572G and SSD, is it possible?
Bende böyle yaptım merak ettim belki vardır ben görmemişimdir diye ama yokmuş.

Acer Aspire F5-572G benimki de bu bende bu sorunu SSD alarak çözdüm.
Birde hocam benim bilgisayarda M.2 slotu var mı yok mu bir yerde bulamadım bende o yüzden normal SSD aldım nereden baktığını söyler misin.
acer'ın sitesine girip destek hattına sorabilirsin sana cevabını veriyorlar bende öyle öğrendim
arkadaşlar tam olarak çözümü bulamadım ama birazcık sorunu hafiflettim azda olsa performans artışı yaşadım bunuda HDD okuma ve yazma hızı 0 kb/sn sorunu - Technopat Sosyal bu konudaki çözümü yaparak yaptım bu sorunu yaşayanlar bunu yaparak birazda olsa düzeltebilir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı