Hepsiburada üzerinden Malwarebytes premium key alınır mı?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, Malwarebytes almak istiyorum kendi sitesinde dolar ile satılık olduğu için oradan almak istemedim ama gerekirse oradan da alırım. Sorun değil ama önceliğim Türk sitelerinden almak böyle bir satıcı buldum sizce alınır mı?
@Dutchman hocam sizce alınır mi Hepsiburada üzerinden yorumlar eğer bot değil ise çoğu olumlu şekilde almış keyini ben malwarebytes seviyorum o yüzden almak istiyorum.

Son düzenleme:
Hayır, üçüncü parti yerlerden hiçbir zaman lisans almadım, alınmasını da önermiyorum. MBAM ikinci bir çözüm olarak kullanılmalı, gerçek zamanlı koruma olarak kullanılmamalı zira false-positive oranı yüksek.

Kaspersky Premium 180 ₺ civarında indirimle alabilirsiniz. Bir AV yazılımına yıllık 1000₺ üstü verilecekse de (ki ben vermezdim) ESET tercih edin derdim.

Hayır, üçüncü parti yerlerden hiçbir zaman lisans almadım, alınmasını da önermiyorum. MBAM ikinci bir çözüm olarak kullanılmalı, gerçek zamanlı koruma olarak kullanılmamalı zira false-positive oranı yüksek.

Kaspersky Premium 180 ₺ civarında indirimle alabilirsiniz. Bir AV yazılımına yıllık 1000₺ üstü verilecekse de (ki ben vermezdim) ESET tercih edin derdim.
Ne bileyim hocam MBAM testlerini izledim adamın biri 2000 tane malware test ediyor çatır çatır engelliyor çoğunu aynı şeyi de ransomware içinde yapıyor yine başarılı oluyor. O yüzden dedim.

Malwarebytes VS 2000 Malware:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Malwarebytes VS Ransomwares:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemeniz için linkler bıraktım kendisine hayran kaldım o yüzden satın almak istedim.

Aynı test Kaspersky ve Bitdefender için de yapılıyor ve MBAM'den çok daha iyi sonuçlar veriyorlar.

Son düzenleme:

Hocam sadece tarama amacıyla Malwarebytes iyi değil mi antivirüse göre.
Kaspersky kullanıyorum şuanda, birkaç gün önce hesaplarıma girildiği için.Normal şartlarda antivirüs kullanmıyordum. Sadece windowsun antivirüsü vardı. Ama çokta bir işe yaramadığını görmüş oldum.

Geri
Yukarı