Steam Hesap çalındıktan sonra ne yapmalı?

FatihT38

Decapat
Daha fazla  
Hesabım çalındı ve e-posta adresi de değiştirildi. Hesabın ama epostam çalınmamasına rağmen bu nasıl gerçekleşti? Yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Ve Steam'e bu konu hakkında nasıl mail atabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Desteğe yazın, faturaları kanıt olarak atın. Yardımcı olurlar, istedikleri şeyleri atın.

Hesabın ama epostam çalınmamasına rağmen bu nasıl gerçekleşti?
Steam eski E-Posta adresinize değişikliğe onay vermeniz için posta göndermezse bu gerçekleşir, birçok sitede işler bu şekilde yürüyor zaten. Üstteki gibi desteğe yazın, sizden bazı bilgiler isteyip verdiğinizde hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Kart bilgilerimi yazdım ilk kullanılan telefon ve epostayı yazdım yardım ederler mi sizce.
Çünkü hesaptan satın alımlarımın bir fotoğrafı yok maalesef.

Şifremi unuttum deyin.
hesabı çalan kişi epostayla telefon numarasını değiştirmiş
benim hiçbir bağlantım kalmadı yani hesapla

Kart bilgilerimi yazdım ilk kullanılan telefon ve epostayı yazdım yardım ederler mi sizce.

Hesabı çalan kişi epostayla telefon numarasını değiştirmiş.
Benim hiçbir bağlantım kalmadı yani hesapla.

Kart bilgilerin hesap içinde kayıtlıysa banka hesabını kapatıp yeni bir kart aç bence.

hesabı çalan kişi epostayla telefon numarasını değiştirmiş
benim hiçbir bağlantım kalmadı yani hesapla

Hocam ben fatura kanıtı atmadan bile 8 saat içerisinde çalınan hesabımı aldım. Şansınızı deneyin.

Hocam ben fatura kanıtı atmadan bile 8 saat içerisinde çalınan hesabımı aldım. Şansınızı deneyin.

Hocam hesap çalınınca biraz panikledim talep gönderirken biraz kafam dağınıkken yazdım umarım sıkıntı olmaz.

Aradan 4 saat geçti hiçbir dönüş almamam normal mi ilk defa başıma geliyor normalde çok dikkat ederim her link açmam ama demek ki boşluğuma gelmiş.

Bilgisayara ne olur ne olmaz format atmama gerek var mıdır?

Hesabımı çalan kişi bir oyundan ban yemiş Steam profiline baktığımda bunu geri açabilir miyim peki.

Son düzenleme:
aynı sorunu ben yaşıyorum kanka güncelleme varmı ? konjda

Hesabı 18 saat içinde geri teslim aldım fakat oyundan ban yemiş yani bir nevi her türlü zararlı çıktım @tahafayat umarım aynı şey senin de başına gelmez.

Geri
Yukarı