Steam Hesap çalındıktan sonra ne yapmalı?

tahafayat

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI FORGE KASA
RYZEN 5 5500
MSI 3060 VENTUS 2X
MSI A520 Anakart
RAMPAAGE 27’inc 165hz
Meslek
G.M.Y
Dün dalgınlıkla internet üzerinden sahnte web sitesiyle girmeye uğraştım hiç bakmadım Steam diye. Girer girmez şifre e-posta değişti. 17 saat önce yazdım kart bilgileri e-posta falan girdim ama daha dönüş yok ne zaman dönüş yaparlar? Yapsalar geri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün dalgınlıkla internet üzerinden sahnte web sitesiyle girmeye uğraştım hiç bakmadım Steam diye. Girer girmez şifre e-posta değişti. 17 saat önce yazdım kart bilgileri e-posta falan girdim ama daha dönüş yok ne zaman dönüş yaparlar? Yapsalar geri alabilir miyim?

Eğer guard bağı değil ise bir bardak soğuk su iç.

Hesabın ilk sahibi iseniz size sorular sorabilirler. Örneğin kredi kartı ödeme bilgilerinizi ve dekont isteyebilirler.

ilk sahibiyim evet kart bilgileri gönderdim son 4 hanesi

Benim de daha önce hesabım çalınmıştı kartımı internet alışverişine kapadım ve desteğe yazdım geri dönüş yaptılar.
kartımda para yok zaten o konuda sıkıntı yok

Hesabın sahibi olduğunuzu kanıtlamanızı isteyecekleridir. Tam olarak neler sorarlar bilemiyorum lakin bilebileceğiniz sorular olacaktır. Geri alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı