Steam Hesap çalındıktan sonra ne kadar sürede geri alınabilir?

AlfaBeyNANA

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana bir Steam sunucusundan bir link geldi ve bir anlık dalgınlığıma gelip tıkladım, Steam'ın orijinal sitesine benzediği için bilgilerimi de verdim. Burada kötü kelime kullanamıyorum ama bilmem ne çocukları Rusya'dan hesabıma girip e postasını değiştirdiler. Steam desteğe biir talep gönderdim. Talebe kaç gün içinde cevap verirler ve hesabı kurtarabilir miyim?

Arkadaşlar bana bir Steam sunucusundan bir link geldi ve bir anlık dalgınlığıma gelip tıkladım, Steam'ın orijinal sitesine benzediği için bilgilerimi de verdim. Burada kötü kelime kullanamıyorum ama bilmem ne çocukları Rusya'dan hesabıma girip e postasını değiştirdiler. Steam desteğe biir talep gönderdim. Talebe kaç gün içinde cevap verirler ve hesabı kurtarabilir miyim?

Steam desteke ilk mail şifre teelfon vs verirseniz hesabınızı geri verirler bana geri verdiler.

Steam desteğe girip talep açınca senden eski ve asıl doğru olan verileri istiyorlardı. Onları eksiksiz bir şekilde doldurup kendine ait olduğunu kanıtlarsan jesabı kurtarıyorlardı. Başıma geldi 2.de bir daha kurtarmayız diyorlardı.

Bunu bende yaşadım Steam destek çok yardımcı oldu belli bilgileri onlara verince çok kolay hesabını alabiliyosun.

Ekran Alıntısı.PNG

Bilgileri verdim, nasıl böyle bir salaklık yaptım bilmiyorum, cevap veren herkese teşekkürler. İçime su serptiniz resmen kaç yıllık hesap gidiyordu, özellikle fiyatların artışından sonra hesap bayağı değerlenmişti. Hesabı kurtarınca bilgilendiririm.

Eki Görüntüle 2185906

Bilgileri verdim, nasıl böyle bir salaklık yaptım bilmiyorum, cevap veren herkese teşekkürler. İçime su serptiniz resmen kaç yıllık hesap gidiyordu, özellikle fiyatların artışından sonra hesap bayağı değerlenmişti. Hesabı kurtarınca bilgilendiririm.

O korkuyu iyi bilirim özellikle içinde değerli skin kostüm veya pahalı oyunlar varsa elin ayağın birbirine dolanıyor.

Arkadaşlar hesabı kurtardım. Cevap vermeleri bir gün bile sürmedi. Bana yeni hesap bilgilerini içeren bir e-posta göndermişler. Çok korkmuştum ama hallettim sorun kalmadı.

Steam desteğe girip talep açınca senden eski ve asıl doğru olan verileri istiyorlardı. Onları eksiksiz bir şekilde doldurup kendine ait olduğunu kanıtlarsan jesabı kurtarıyorlardı. Başıma geldi 2.de bir daha kurtarmayız diyorlardı.
Ben en az 10 kere geri aldim bu bilgiler sayesinde. 2. si falan yok. Her zaman yardimci oluyorlar.

1714939651189.png

Tek bir hesabin destek sonuclari. En yakin gelecegin destek sonucu. 2 aydan eski destek talepleri gozukmuyor gozukse atardim.

1714939707120.png

Steam her zaman yardimci oluyor. Boa compra satin alimlarimi dogrulayamadigim halde yine de verdiler hesabi maili bende diye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı