Steam Hesap VAC yedikten sonra başka hesap açılması mantıklı mı?

Froza

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bu soruya girip okuyan herkese teşekkür edip kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum. Hemen konuya geçiyorum. Steam üzerinde 30 seviyede içinde 126 oyun olan (RDR2, FIFA23, Elden Ring, gdw) daha sayamayacağım bir ton oyun var. Seneler 2021,22 arasını gösterirken Steam'ın ne amaçla kullanıldığını bilmezken kuzenlerimle ortak Steam hesabından CS:GO oynuyorduk. O zamanlar ortaokula gidiyordum. Ben okuldayken kuzenlerimden birinin tavsiyesiyle benim Steam hesabım üzerinden CS:GO'da hile açıyorlar. Bana söylediler ama tabii ki de VAC hakkında hiçbir bilgim yoktu. Ban yemiyoruz, ban riski yok falan gibi tesellilerde bulundu ve aradan geçen 3 günün ardından VAC yedim tabii ki de.
Benim sorum ise şu bu zamana kadar sırf orijinal oyun oynamak için bu hesaba varımı yoğumu bıraktım. Şu anda dolara geçildi yeni hesap açmak da çok pahalı geliyor. Hesabımın ederi neredeyse 551 dolar gibi bir fiyat. Ne yapmam lazım? Akıl verin. Hesaptaki VAC yazısından rahatsız oluyorum. O kadar da emeğim var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-30 102711.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-30 102711.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yazı 7 yıl dolduğunda başkalarına görünmez hale geliyor diye biliyorum. VAC ban aldığınız oyunu oynayacaksanız yeni hesap zorunlu ancak sizi rahatsız eden sadece yazı ise bu yazının 7 yıl sonra görünmez hale geldiğini başkaları da sıkça yazmışlar. Linkleri inceleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam hesabı değersizdir. Satarken aklınızda bulunsun. Bunun sebebi sahibinin tek mail ile geri alması ve satışın yasak olması.

Sorunuza gelecek olursak, bu hesaptan devam edin. O kadar oyununuz var. VAC yazısı rahatsız etmesin.
Ayrıca 7 yıl geçen VAC banlardan VAC yazısı siliniyor. (2555 gün, VAC ban kalkmıyor.)
Ben yaklaşık 7.5 yıl önce ban yedim. 7 yılı geçtiğinden yazı silindi. Yazıyı sadece siz görüyorsunuz.

1714464285545.png

Başkasının gördüğü:
1714464312621.png

Bu yazı 7 yıl dolduğunda başkalarına görünmez hale geliyor diye biliyorum.
Canlı olarak kendimden biliyorum. Evet 7 yıl geçtikten sonra VAC yazısı kendin hariç herkese görünmez oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı