alonetrox

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 3 hafta önce HP laptopumu başlıktaki sorunlar sebebiyle garantiye vermiştim. Garantide hoparlörün ve anakartın değiştirildiği söylendi. Fakat üç gün önce laptopumu garantiden alıp eve geldiğim zaman yine aynı sorunların olduğunu gözlemledim. Bu durumda ne yapmam lazım?

Açıkçası vizelerim başlıyor fakat vizeler bitene kadar gönderme şansım yok. Vizelerim bitince de üniversitem için başka şehre gideceğim. Teknik servise göndersem tekrar 3 hafta geleceğini düşünmüyorum. Sorun tekrar olduğu için iade şansım yok mu?

Cızırtı sorunu driver kaynakli olabiliyor ben de hp kullanıyorum.

HP'nin kendi sitesinden ses driverını indiriyorum fakat kurulmuyor. Bu sorun sizde de oldu mu?
Oradan indirdim yine cizirtiliydi, realtek driver kurdum gezginler'den sorun çözüldü.

Merhaba, 2 hafta önce foruma aşırı ısınma ve hoparlör cızırtısı sorunundan dolayı HP laptopumu servise gönderdiğimi ve parça değişimi yapılmasına rağmen sorunların giderilmediği hakkında konu açmıştım. Laptopumu tekrar servise gönderdim bugün geri aldım fakat yine sorunların giderilmediğini bu sefer de hiçbir şey yapılmadığını gördüm. Laptopu garantiye göndermekten sıkıldım artık. Bunun çözümü yok mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı