HyperX Cloud 2 Kara Cuma'da ne kadar olur?

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
HyperX Cloud 2 kulaklığını almayı çok istiyorum fakat fiyatı çok yüksek. Haliyle Kara Cuma'da belki biraz düşer de alabilirim diye düşünüyorum. 2.El 300-400 TL arası var fakat 2.el de oldukça riskli. Biliyorum kimse net cevap veremez fakat daha önce Kara Cuma'da Cloud 2 alan veya görmüş olan biri varsa indirimli fiyatını yazabilirse çok sevinirim.

Zamanında 400 TL'ye aldığım kulaklığın şuan neredeyse bin TL olması... Düşer 200 TL'ye yakın diye düşünüyorum.

Zamanında 400 TL'ye aldığım kulaklığın şuan neredeyse bin TL olması... Düşer 200 TL'ye yakın diye düşünüyorum.
Aynı şekilde zamanında 390 a mı ne almıştım hb üzerinden, 250ye de satmıştım. Çok eski bi kulaklığın hala o fiyatta olması normal değil kingston Türkiyenin fiyat politikasını değiştirmesi gerekiyor. Alpha S gibi yeni kulaklıklar çıktı fiyatları şaka gibi 1000tl üzerinde..

Cloud 2'ye 600 TL'den kuruş fazla verilmez, çok daha iyi bir kulaklık olan MH 751/752 500-600 TL civarına satılıyor.

Son zamanlarda Cloud 2'nin 600 TL'den aşağı düştüğünü de hatırlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı