Çözüldü HyperX Cloud 2 ses kartına asitli içecek döküldü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ineffablefishy

Hectopat
İyi günler 3 gün önce Cloud 2 kulaklığımın ses kartına az miktarda asitli içecek döküldü. 3 gün sonra mikrofonu çalışmamaya başladı. Sorunu kendi başıma çözebilir miyim? Ayrıca garantisi hala bitmedi ama faturasını atmıştım. Nasıl gönderebilirim?

Garantinin kabul etme ihtimali sıfır diyebiliriz. Garantiye yollamak zaman kaybından başka bir şey olmaz sizin için. Adamlar bir açacak yapış yapış kola tabii ki kullanıcı hatası diyecekler :D

Arkadaşlar değerli yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. Dün yorucu halı saha ardından bilgisayar başına oturdum. @Zerolite'nin dediğini gibi ses kartı üzerindeki mikrofon aç/kapat tuşuna bakmak hiç aklıma gelmemiş 😁. Şu an sorun yok, her fonksiyonuyla çalışıyor.

Arkadaşlar değerli yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. Dün yorucu halı saha ardından bilgisayar başına oturdum. @Zerolite'nin dediğini gibi ses kartı üzerindeki mikrofon aç/kapat tuşuna bakmak hiç aklıma gelmemiş 😁. Şu an sorun yok, her fonksiyonuyla çalışıyor.

Sorunun çözüldüyse ne mutlu hocam, eğer sorun çözüldüyse yorumumun sol altından "rapor et" deyip çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı