i5 11400 sistem için 20.000 TL'ye kadar ekran kartı ve monitör önerisi

Monitör çok güzelmiş ama 27 üstü bana büyük geliyor ya LoL falan da oynuyorum o zaman sıkıntı olur gibi. Ekran kartı konusunda 3090 da darboğaz yapar mı o zaman çünkü AMD almayı pek düşünmüyordum ama belki vatan da 6750 XT var burada 14 civarı belki o olabilir ama gene de AMD'ye hiç ısınamıyorum ya belki bakarsın 4070 Ti taksitle alabilirim ileride 4060 da çıkacak diyorlar belki oda olur şu an çok kararsız kaldım her an vazgeçebilirim her şeyden gidip eski kasa şahin alıp yanlarız be :D

14K'ya 6750XT alınmaz 1080p istiyorsanız bunu alıp geçin.

14K'ya 6750XT alınmaz 1080p istiyorsanız bunu alıp geçin.
amd önermeyin hocam pavırculur ne ya monster alma diye yazanlar var sen pavırculur söylüyosun fiyata çokta bakmıyorum açıkcası ben bu sisteme hangi ekran kartı darboğaz yapmaz hangisi uzun süre kullanım sunar ona bakıyorum alıcam bunu amd nin hatalarıyla ekran kartının soğutucusuyla yok bilmem pedleriyle eskiyecek dandik işler bunlar

AMD önermeyin hocam pavırculur ne ya Monster alma diye yazanlar var sen pavırculur söylüyosun fiyata çok da bakmıyorum açıkçası ben bu sisteme hangi ekran kartı darboğaz yapmaz hangisi uzun süre kullanım sunar ona bakıyorum alacağım bunu AMD'nin hatalarıyla ekran kartının soğutucusuyla yok bilmem pedleriyle eskiyecek dandik işler bunlar

Keşke dediğinizi bilseniz. PowerColor 15 yıllık AMD partnerş ve ROG geçen bir kart soğutma anlamında. AMD hatası yok sayılır 6000 serisinde NVIDIA istiyorsanız 2. el 3090 bakın.

amd önermeyin hocam pavırculur ne ya monster alma diye yazanlar var sen pavırculur söylüyosun fiyata çokta bakmıyorum açıkcası ben bu sisteme hangi ekran kartı darboğaz yapmaz hangisi uzun süre kullanım sunar ona bakıyorum alıcam bunu amd nin hatalarıyla ekran kartının soğutucusuyla yok bilmem pedleriyle eskiyecek dandik işler bunlar
Red devil AMD kartlarının tepedeki modellerindendir. Biraz araştırmakta fayda var söylemden önce.

Şöyle düzeltiyorum öyleyse; konuda belirttiğim i5 11400 işlemcili sisteme NVIDIA olmak ve SIFIR ÜRÜN şartıyla ne alınabilir
Önceki ve sonraki tüm yorumlarınız için teşekkürler.

Şöyle düzeltiyorum öyleyse; konuda belirttiğim i5 11400 işlemcili sisteme NVIDIA olmak ve SIFIR ÜRÜN şartıyla ne alınabilir?
Önceki ve sonraki tüm yorumlarınız için teşekkürler.

Sıfır NVIDIA 4070 Ti altı alınmaz kazık fiyatı ya ikinci ele ya da AMD'de olan ön yargınızı kurmanız lazım.

Sıfır NVIDIA 4070 Ti altı alınmaz kazık fiyatı ya ikinci ele ya da AMD'de olan ön yargınızı kurmanız lazım.
Peki Peki tamam söyle hadi amd den ekran kartı söyle ama sıfır olucak ikinci ele hiç bulaşmak istemiyorum jelatinin ben sökücem bi de bi zahmet mutlaka 3 fanlı olsun bir de mağazadan alıcam sitelerden sipariş vermekle uğraşmak istmeiyorum media mark vatan gibi olur hani

ASUS RADEON ROG STRIX RX 6750 XT OC GAMING 12GB GDDR6 192Bit Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da buna ne dersin oluru var mı benim sisteme

ASUS 27" VG27VQ TUF GAMING 1Ms(mprt) 165Hz FHD HDMI DP FREESYNC KAVISLI MONITOR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da yanına da bunu koyduk mu 20 bin temiz alışveriş kredisi nasıl ?

Son düzenleme:
Neden ısrarla 2k kullanmak istemediğinizi anlamış değilim. Şu ikiliyi alıp geçeceksiniz bu kadar basit. Bu bütçeye 1080p oyun oynanmaz.

Peki Peki tamam söyle hadi AMD'den ekran kartı söyle ama sıfır olacak ikinci ele hiç bulaşmak istemiyorum jelatinin ben sökeceğim bir de bir zahmet mutlaka 3 fanlı olsun bir de mağazadan alacağım sitelerden sipariş vermekle uğraşmak istmeiyorum Media mark vatan gibi olur hani

ASUS RADEON ROG STRIX RX 6750 XT OC GAMING 12GB GDDR6 192Bit Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da buna ne dersin oluru var mı benim sisteme

ASUS 27" VG27VQ TUF GAMING 1Ms(mprt) 165Hz FHD HDMI DP FREESYNC KAVISLI MONITOR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da yanına da bunu koyduk mu 20 bin temiz alışveriş kredisi nasıl?

6700XT ile 6750XT arasında sadece %5 fark var, Red Devil 6700XT ile 1080p monitör ya da yukarıda arkadaşın attığı şekilde alın.

Neden ısrarla 2k kullanmak istemediğinizi anlamış değilim. Şu ikiliyi alıp geçeceksiniz bu kadar basit. Bu bütçeye 1080p oyun oynanmaz.
ASUS monitör aldım arkadaşlar fakat ekran kartı konusunda amd ye gerçekten sıcak bakamıyorum. Sizlerden ricam i5 11400 işlemcim ile (240m sıvı soğutucu ile kullanılmakta) 2k çözünürlükte sorunsuz besleyebileceğim NVİDİA ekran kartı tavsiye eder misiniz bütçe max 20 k

Yeni konular

Geri
Yukarı