i5 3470 - AMD Radeon HD 7350 CS:GO Performansı

Lodriga

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşım 800x600 en düşük ayarlarda CS:GO oynuyor. İşlemcisi i5 3470, GPU AMD Radeon HD 7350, RAM'i 4GB DDR3. Biliyorum 7350 giriş seviyesi bir ekran kartı ancak bu biraz anormal değil mi? Ben driverleri falan güncelle dedim ama yok nafileymiş. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yardımcı olacak yok mu? Normal midir bu? Değilse çözümü nedir?

Arkadaşım kasıyor diyerek yakınıp duruyor. CS:GO'da en düşük ayarlarda 30 fps bana 7350 bile olsa anormal geldi. Normal midir diye soruyorum? Anormal ise çözümü nedir?

Temiz bir format atıp güncel driver'ları yükledikten sonra bir kaç fps artacaktır. Ancak bu performans'da olması'da gayet normal. Arkadaşın işlemcisi gayet güçlü ve Ram'i yeterli, sisteme yeni bir ekran kartı alabilir.

Bu Casper PSU'suna en iyi ne gider ki?

Dosya Ekleri

• L4Gpv1.jpg
    L4Gpv1.jpg
    165,7 KB · Görüntüleme: 455
Güç kaynağı 204 w güç sağlıyor, bu güç tatmin edici güçte olan hiçbir ekran kartını besleyemez. Bütçesine uygun olarak ekran kartı ve beraberinde kaliteli bir 500 w güç kaynağı almaya çalışsın, hem ileriye dönük olur.

Eğer PSU'sunu yenileyecekse bu saatten sonra 750Ti aşşağısı kesmez diye düşünüyorum. Peki bu PSU'ya en iyi hangi GPU gider?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı