i7 Msı Gaming 5 Sistem

bydilaver

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Uzun zamandır parçalarını tek tek topladığım bilgisayarı sonunda birleştirdik, paylaşımlarından dolayı technopatçılara teşekkür ederim. İlgili vatan çalışanlarına da ayrıca teşekkür ederiz.

• SILENCIO 650 PURE MidT ATX USB 3.0 Kasa
  • R9 270 DirectCU II 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
  • G750M 80PLUS 750W Modüler Güç Kaynağı
  • 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
  • Z97 GAMING 5 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.) DVI&DP Anakart
  • Core i7 4770K Soket 1150 3.5GHz 8MB Cache 22nm İşlemci
  • DRW-24F1ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI
  • TPC-812 V2 LGA 775/1156/1155/1366/2011 & AM3/FM1/FM2 İşlemci Soğutucu

Kasa dış görüntüsü itibariyle göz dolduruyor, içinde bir canavar olduğunu hissettiriyor gerçekten, sessizlik konusunda hiç fena sayılmaz beğenmediğim tek yanı kasa arkasından dolanan kablo yığını kapağın kapanmasında sıkıntı çıkartıyor biraz mesafe olabilirmiş izolasyonda olsa yeterli değil bana göre.

Ortalama 30 dakika içinde işletim sistemi dahil tüm güncelleştirmeleri kişisel program ve ayarları rahatlıkla kurduk.

Msı bios ekranı evet güzel tek tıkla oc yapılıyor 3.5 ghz işlemci 4 ghz oldu mesela, bir kaç ayar daha yapılsa açılış ve kapanış hızları gayet iyi olacak

Son olarak bios güncellemesine geldik ancak tüm inceleme ve araştırmalarımıza rağmen hatta recep beyin msı bios konulu video incelemesi izlememize rağmen yaptığımız bios güncelleme işi başarısız oldu.

Bilgisayar bir daha hiç açılmadı.

Bilgisayarı teslim aldım eve geldim 3 saat geçmeden bilgisayar tamire gitti.

Yok böyle birsey...

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık sonuç ne olacak bilmiyorum, vatan teknik servis bakacak işin içinden çıkamazsa ilgili firmaya gönderir iade almayacakları değişim yapmayacakları kesin, belki chip değiştirirler belki de yenisini gönderirler bu konuda bilgisi olan varsa ne yapmamız gerekiyor bilgi verirse teşekkür ederim.

Dostum ben Gaming 7 kullanıyorum. Biosu 2 dakikada güncelledim kolay bir şekilde, biosu güncellerken hata yapmışsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı