İnsanlarda üremeyi nasıl öğrendiniz?

SmaçörErkek

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Voleybolcu
Konu saçma gelebilir eleştirmek yerine konudan ayrılın "mizah ve eğlence" kategorisinde konuyu açtım.

İnsanlarda üremenin nasıl olduğunu nereden nasıl kaç yaşında öğrendiniz ve aileniz biliyorsa öğrendiğinde ne dedi?

Konu saçma gelebilir eleştirmek yerine konudan ayrılın "mizah ve eğlence" kategorisinde konuyu açtım.

İnsanlarda üremenin nasıl olduğunu nereden nasıl kaç yaşında öğrendiniz ve aileniz biliyorsa öğrendiğinde ne dedi?

8 yaşında öğrendim. Oda ailem güvenli internet yapmadığı içindi.

12 yaşımda öğrenmiştim kendi kendime ve hiçbir şey demeyip sürecin doğal olduğunu açıklamışlardı.

Ne güzel hocam benim ailemde aynısını yapmıştı kaç yaşında olduğumu hatırlamıyorum ama 4 ya da 5. sınıftım arkadaşım sordu bugün bu soruyu bana ailesiyle bu konu hakkında konuştuğunda ailesi çok çok kızmış.

Fen dersinde öğrenmiştim ortaokul da eskiden ne kadar masummuşum diyorum millet internetten kendi bir yerlere girerek öğrenmiş.

Ne güzel hocam benim ailemde aynısını yapmıştı kaç yaşında olduğumu hatırlamıyorum ama 4 ya da 5. sınıftım arkadaşım sordu bugün bu soruyu bana ailesiyle bu konu hakkında konuştuğunda ailesi çok çok kızmış.

Şu ana kadar her gün küfür etmişimdir. 5. sınıfda arkadaşımla küfürleşirken bir tane gıcık kız gelmişti dinleyip hocaya söylemişti.

6 yaşımda bunu düşünmüştüm. Basitçe anahtar ve kilit mantığı ile düşündüm. Dişi bireyin karnı absürt derecede büyüdüğünde içinde bebek olduğunu biliyordum. Sadece sezeryanı ben normal doğum sanıyordum o zamanlar. Zaten 7 yaşımda da bilim düşkünü olduğum için kitapta öğrendim.
Ailem açıkçası birşey demedi veya bir tepki vermediler. Sonuçta yaşıtlarıma oranla fazla bilimi araştıran ve zeki bir çocuktum.

Yeni konular

Geri
Yukarı