Intel i7 6700K GTX 1070 Sisteme Sıvı Soğutma Önerisi

Charlotth

Kilopat
Sistem:
  • Intel i7 6700K İşlemci
  • MSI Z170A Pro Gaming Carbon Anakart
  • 2x8 16 GB Kingston HyperX 2666 MHz RAM
  • MSI GTX 1070 Ekran Kartı
  • 700W Güç Kaynağı
  • Samsung 850 Evo 250 GB SSD
  • Zalman Z11 Neo Kasa
  • 2 TB HDD Seagate Barracuda
Bu sistem için kaliteli sorunsuz bir sıvı soğutma arıyorum arkadaşlar. Vatan'dan alacağım, 500 TL bütçem var. Her türlü tavsiyelerinize açığım.
088.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
H110i öneririm.
aşıyor fiyat hocam

Bence kesinlikle Nepton 120xl.

Bu arada sistemi ne kadara topladın acaba :)
Nepton 120xl deyince düşündüm kafama yattı gibi ama 240 ml degıl sanırsam çift fanlı degıl yanı kafamda bi dedigin var bide thermaltake 3.0 extreme ikisi arasındayım acaba tek fan ve cift fan sıvı sogutma farkı nedir ?
4955 TL tuttu soğutmasız

O zaman şöyle söyleyeyim. Ben Amazon'dan ürün getirtip satıyorum. Amazon.com bizim sitelerimizden dahi güvenli bir site. Benim elimde şu an 1 adet H110i GTX 1 adet de H100i v2 var. 1 adet H115i de yolda. Gümrük işlemleri yapılyor.
2. el ürün kısmında ilanımda var. :) Fiyatlar orada. Sana bolca referansta sunabilirim. Kafan yatarsa ilanda ki iletişim seçeneklerinden birinden ulaşabilirsin. :) Amazon'dan 400 e alabilecekken TR'den 700 TL vermek mantıklı değil bana göre... @Charlotth
İlanım:
Satılık - Corsair Hydro H110i GTX ve H100i V2

O zaman şöyle söyleyeyim. Ben Amazon'dan ürün getirtip satıyorum. Amazon.com bizim sitelerimizden dahi güvenli bir site. Benim elimde şu an 1 adet H110i GTX 1 adet de H100i v2 var. 1 adet H115i de yolda. Gümrük işlemleri yapılyor.
2. el ürün kısmında ilanımda var. :) Fiyatlar orada. Sana bolca referansta sunabilirim. Kafan yatarsa ilanda ki iletişim seçeneklerinden birinden ulaşabilirsin. :) Amazon'dan 400 e alabilecekken TR'den 700 TL vermek mantıklı değil bana göre... @Charlotth
İlanım:
Satılık - Corsair Hydro H110i GTX ve H100i V2
Tesekkurler iyiymis

CORSAIR CW-9060021-WW Hydro Serisi H100i GTX Extreme Performans Sıvı İşlemci soğutucusu - inventus Araştırın. Bu arada internetten alamam dersen inventus gayet güvenilir ve kapıda ödeme seçeneği mevcut.
Kapida odeme olabilir bi bakiyom sagol hocam

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı