Intel i7 6700K GTX 1070 Sisteme Sıvı Soğutma Önerisi

H110i şu anda 710 TL (Vatan Computer' a göre) . Cooler Master' ın Nepton 120XL sıvı soğutucusu hem bütçene uygun olur hem de gayet iyi bir sonuç alırsın.

aşıyor fiyat hocam

Nepton 120xl deyince düşündüm kafama yattı gibi ama 240 ml degıl sanırsam çift fanlı degıl yanı kafamda bi dedigin var bide thermaltake 3.0 extreme ikisi arasındayım acaba tek fan ve cift fan sıvı sogutma farkı nedir ?
4955 TL tuttu soğutmasız
120xl hem çok sessizmiş hemde çift fanlı 2 tane ayrı fanı var istersen birini kasanın arkasından takabiliyorsun istersen ikisinede kasanın içine.. Tercih senin:)

H110i şu anda 710 TL (Vatan Computer' a göre) . Cooler Master' ın Nepton 120XL sıvı soğutucusu hem bütçene uygun olur hem de gayet iyi bir sonuç alırsın.
Doğru diyorsun ikisi arasında kaldım. Acaba hangisinin performansı daha onu o kadar test videolarına baktım bazılarında göstermiyor.

Testleri soyler mısın? Bosta ne kadar oyunda yuk bindiginde render vs merak edıyorum onu da düsünüyorum. Thermaltake 3.0 extreme bir de bu nepton 3'ü arasındayım ama bakalım ne alacağız.

120xl hem çok sessizmiş hemde çift fanlı 2 tane ayrı fanı var istersen birini kasanın arkasından takabiliyorsun istersen ikisinede kasanın içine.. Tercih senin:)
Ben de orda kararsız kaldım üste 240 mm sıgar ama radyator 120'lık galiba o yüzden biraz kafamı karıstırdı dogrusu bide bu sıvı sogutmada tek fan cift fan farkı ne oluyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklım almıyor yahu. Corsair en iyi soğutması 400 liraya alınıyorken çok daha düşüklerine 700 lira vermek. Korkma amazon bizim siteler gibi dandik değildir.

En geç 14 gün. Ben 13 temmuzda söyledim 24 temmuzda geldi. 370 liraya aldım ve şuan evde bekliyor dönünce buluşucaz:ROFL:.

Aklım almıyor yahu. Corsair en iyi soğutması 400 liraya alınıyorken çok daha düşüklerine 700 lira vermek. Korkma amazon bizim siteler gibi dandik değildir.

En geç 14 gün. Ben 13 temmuzda söyledim 24 temmuzda geldi. 370 liraya aldım ve şuan evde bekliyor dönünce buluşucaz:ROFL:.
Tamam da bozuldu vs garanti yolla yurtdısı cart curt cok zahmetli kararımdan vazgecırme benı :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle videolar buldum. Belki karar vermende işe yarar. Nepton 120XL ile ilgili attığım videolar yalnışsa kusuruma bakma ama Corsair H110i ile attığım video doğru.

Bu arada kafan karışırsa diye söyleyeyim Corsair 2016 için isim değişikliği yaptı.
  • H80i GT is now the H80i V2.
  • H100i GTX is now the H100i V2.
  • H110i GT is now the H110i.
  • H110i GTX is now the H115i

Bende şuan bilgisayar yapıyorum da tıpa tıp aynısı olmuş kasa hariç şu an bilgisayarından memnun musun ve ne soğutucu aldın onu merak ettim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı