Intel sürücü güncellemesi sonrası GTA 5 oynarken takılmalar oluyor

İşletim sistemi
Windows 11

Yigit.0

Centipat
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 4070
Bir süredir mavi ekran sorunu yaşıyordum. Intel sürücüm çok eskiymiş, güncellemiştim. En çok mavi ekranı GTA 5'de aldığım için GTA 5'e girdim. Mavi ekran vermiyordu ancak oyunda takılmalar oluyor. Çok fazlalaştı, ne yapabilirim? Ayrıca FPS düşmesi olmuyor ve bilgisayarım ısınmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve raminizi paylaşır mısınız?

Artik bu konuyla alakalı bilisim sektöründeki öncü kişilerin rol alması insanları aydınlatması gerekir. Bu kaçıncı konu. Güncellemeler sistemleri kısıtlamak için kullanılan ve neticesinde yeni sistem aldırmayı amaçlayan bir şey mi? Öyle midir bilemiyorum. Ama şahsen zorunlu olmadıkça Windows ekran karti driver vb. güncellemiyorum.

Artik bu konuyla alakalı bilisim sektöründeki öncü kişilerin rol alması insanları aydınlatması gerekir. Bu kaçıncı konu. Güncellemeler sistemleri kısıtlamak için kullanılan ve neticesinde yeni sistem aldırmayı amaçlayan bir şey mi? Öyle midir bilemiyorum. Ama şahsen zorunlu olmadıkça Windows ekran karti driver vb. güncellemiyorum.

Virüsü yedikten sonra aklınız başınıza gelir ama çok geç olur.

İşlemci ve raminizi paylaşır mısınız?
intel core i7 12. nesil
Eski sürücünü biliyorsan ona dön veya bir kaç alt sürüme geçebilirsin.
Eski sürücülerimde mavi ekran sorunu alıyorum

FPS'ini 120ye kısıtlayıp dener misin? Belki 100'de olabilir, alabileceğin en sabit FPS'e kısıtla.
GTA 5'te yüksek FPS alınca takılmalar oluyor.
Yaptım ama devam ediyor sorun

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı