İnternet hızım yavaş ve ping sorunu yaşıyorum

Dostum ben bi format attırıp tekrar dönecem sana eğer internet düzelmezse cevap atarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format attım 3 siteden tekrar hız testi yaptım ama her şey aynı devam ediyor ping de düzelme yok.

Arayin o zaman bilgisayarda sorun olmadigini soyleyin. Bir de laptop ise ethernet baglayip dener misiniz?

Söyledim anlattım durumu arıza kaydı aldılar bu sefer. Hatların kontrol edilmesini istiyorum dedim. Bulunduğum yerde turktelekomun o küçük bi binası varya onun dibindeyim dedim evimle orası arasındaki ve evimdeki hatların kontrol edilmesini istiyorum dedim arıza kaydı aldılar birde irtibat için cep telefonu istedi neymiş cep den ulaşması daha iyimiş falan filan işte bekliyorum bakalım ne olucak şu an her şey aynı. Ama hat sahibi olan babamın cep telefonuna şöyle bi mesaj geldi : ''Değerli müşterimiz arızanızla ilgili gerekli kontrolelr yapılmıştır sizi en kısa sürede bilgi vermek için arayacağız'' öncesinde de ''arıza kaydınız alınmıştır en kısa süre içinde gerekli kontroller yapılacaktır diye mesaj gelmişti''

TTNET Online İşlem Merkezinden Arıza takibine baktım. Arıza Aşaması bölümünde ''Çalışma Devam Ediyor'' yazıyor. Hiç bi değişiklik yaşamadım hala. Daha aramadılar bekliyorum. Bu süreçte yardım edebilecek başkaları var mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı