İnternet hızım hala düşük ve Ping Sorunu

eflatun09

Kilopat
Daha fazla  
Artık yeter usandım bununla uğraşmaktan çaresizim.
1- Format atttım.
2- Ev içerisindeki kablolar değişti.
3- Modem değişti.
4- TT den ekip geldi.
5- Hem TTnet hem TT den konuştuğum kişiler hattımda sorun olmadığını söyledi
6- Gelen Ekip Port değiştirdi hemde 2 kere ama sonuç düzelmedi işler daha da kötüye gitti.
Bu bu sabahın köründe yaptığım bi test sonucu
EQJXMZ.png
08:49
Şunu anlatmaya çalışıyorum köyde internet kullanımının az olacağı bir saatte bu ve bunun gibi sonuçlar elde ediyorum.
Bu sonuç ise 2 port değişikliği sonrası elde ettiğim sonuç
d4b1JD.png
12:12
Bunu eve gelen eleman da gördü. Santral Evimin hemen 2 metre ötesinde olduğu için gidip geliyordu hemen. Son olarak Allah kimseye yaşatmasın bunu. :kararsız:

bQbq6n.png
buda modemin değerleri.

Son düzenleme:
kardeşim devletin altyapısı eksik herşeyi geçmiş olsun bence 2 metre ötede diyosunda o 2 metre öteye giden bakır kablolarda sorun vardır ama nasıl hallediceksin sen devletmisin geçmiş olsun :(

Eleman geldi hattımı kontrol etti diyorum. Öyle bi şey olsa başta neden internet hızım iyide sonradan kötü oluyor. Olsa söyler zaten.

Arkadaşlar konu hakkında söyleyebileceğiniz bir şey yok mu? Hata nerede olabilir? Bende olmadığına eminim. Santralde bir hata varsa bu ne olabilir?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı