İnternet Işığı Yanmıyor

yusuf551

Hectopat
Yer
İzmit
Daha fazla  
Merhabalar, ben TTNET kullanıyorum internet ışığım yanmıyor internetede bağlanamıyorum. TTNET müşteri hizmetlerini aradım biz sizi sonra arıyacağız dediler fakat aradan 2 hafta geçti hala aramadılar. Işığın neden yanmadığını aranızda bilen biri var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Biz size daha sonra geri dönüş yapacağız" lafına kesinlikle inanmayın. Bu arada TTNET teknik servisindeki hat değerlerini düzeltmeyi bilmeyen elemanlar direk Arıza kaydı açıyorlar. Karşınızdaki görevli arıza kaydı açalım dediğinde telefonu kapatın. Karşınıza hat değerlerini düzeltelim diyen görevli çıkana kadar tekrar tekrar arayın. Yoksa arıza kaydı açıp haftalarca bekletiyorlar. Benim başıma kaç defa bu olay geldi. Bir kez bile geri dönüş yapmadılar.

Modeminizin adls ışığı yanıyormu ?
Evet yanıyor.

"Biz size daha sonra geri dönüş yapacağız" lafına kesinlikle inanmayın. Bu arada TTNET teknik servisindeki hat değerlerini düzeltmeyi bilmeyen elemanlar direk Arıza kaydı açıyorlar. Karşınızdaki görevli arıza kaydı açalım dediğinde telefonu kapatın. Karşınıza hat değerlerini düzeltelim diyen görevli çıkana kadar tekrar tekrar arayın. Yoksa arıza kaydı açıp haftalarca bekletiyorlar. Benim başıma kaç defa bu olay geldi. Bir kez bile geri dönüş yapmadılar.
Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı