iOS 8.1.2 iPhone 5C Nasıl etkinleştirebilirim ?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Vestel/QA
2.el aldığım İphone 5C telefonumu sıfırladım ve icloud hesabını bilmediğim için etkinleştiremiyorum yaklaşık 4 aydır böyle duruyo yardım edebilecek olan var mı ?

Dosya Ekleri

• IMG_0006.PNG
    IMG_0006.PNG
    24 KB · Görüntüleme: 270
Apple Iphone 5 serisinde cihaz ve müşteri güvenliği için kırılması epey zor sistemler geliştirdi. Eğer belirttiğiniz gibi icloud hesabına erişiminiz yoksa yada başkasına ait bir icloud hesabı tanımlıysa yasal olarak yapabileceğiniz tek şey telefonu satın aldığınız yerle irtibata geçip bu sorunu çözmesini istemektir. Aldığınız kişinin bu talebinizi geri çevirmesi halinde şikayetçi dahi olabilirsiniz sanırım. Son olarak farklı yöntemleride var fakat yasal olmadığı için ne yazıkki yazmam doğru olmayacaktır.

Her iphone'nin 3 apple hesabı açma hakkı vardır etkinleştirme yapabilmesi için. 4. açılan apple hesabı ile telefonunuzu etkinleştiremezsiniz. İlk 3 hesaptan birisi gereklidir. Yeni alınmış bir iphone ile veya hakkı dolmamış bir iphone, ipad vs ile yeni apple hesabı açarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı