iPhone 13 vs Galaxy S23

Hocam neremle size güleceğime şaşırdım 😃. Aklınızca eğlenmeye çalışmışsınız anlıyorum :). CapCut gibi daha giriş bir edit uygulamasında bile donan bir telefon s22. Xiaomi mi A2 Lite gibi "çöp" denen bir telefonla bile ben bu performansı alıyordum. Teknik servis bile hatasız deyip 2 bakıp telefonu bana geri yolladı. Amacım burada kardeşim s serisi leş alma demek değil bir süreden sonra telefon format istiyor. Bu arada her gelen güncelleme ile benim telefonum daha da geriye gidiyor 🤡 2 sene sonra S23 içinde bunu yaşarsanız şaşırmayın. İyi forumlar.

iPhone 13 ve S23 karşılaştırması için söylemiyorum önce ekleyeyim. Birçok Samsung kullandım, hepsini toplasan 1 tane iPhone etmiyor. Bu karşılaştırma için S23 daha makul duruyor fakat genel olarak baktığımızda iPhone çok daha iyi. Türkiye'de malum dolar kuru ve vergiler yüzünden IPhone'lar çok saçma fiyatlarda, ona bir şey söyleyemiyoruz. Ancak eklemek gerek, para sıkıntısı olmayan birisi kesinlikle iPhone Pro modellerine yönelmeli. Her konuda iPhone daha iyi. Fiyat performans dediğim gibi başka bir konu. Kalitede kağıt üzerinde ölçülmüyor bu arada konudakilerin bilgisine. :) :)

Hocam valla S22 Ultra ile 1 hafta dayanabildim. 14 Pro ile mutluyuz, teşekkürler. :)
60hz ekrandan ben sıkıldım. Ayrıca özellik gelmiyor artık iphone'a . Çok konuda eksik. Yazılım desteğinde de google uyglamaları yardırmaya başladı. Yapay zeka gelecek yakında vs.
İos hala yerinde sayıyor. Bilemiyorum sıkıcı geliyor :D
iphone 15 ile gelir belki yenilikler bakalım.

Daha önce hiç Android amiral gemisi kullanmayan bir yakınım iphone 12 aldıktan sonra "Android kasıyor Apple kasmıyor." gibi saçma söylemlerle bana gelmişti. Burada ki bir çok arkadaşta onunla aynı kafada haraket ediyor. Konuyu ilk gördüğümde bu kadar uzamasına anlam veremedim. İphone 13 gerek teknik gerek yazılım anlamında S23 ile karşılaştırılamaz. S23, İphone 14'ün rakibidir. Eskiden olsa benim de tercihim Apple olurdu ancak Samsung tarafını araştırırsanız Samsung'da büyük gelişmeler olduğunu göreceksiniz. Ama araştırmaya başlamadan önce gözlüklerinizi çıkarmanız tavsiyemdir :).

Yuzu, EGG NS vs ile Zelda oynuyorum. iPhone daha 3. parti App desteği getirecek deee... Geliştiriciler, açık kaynakçılar uygulama getirecek ohooo.

1687614510913.png

Geri
Yukarı