iPhone 4S, LG G3 Beat ile takas etmeli miyim ?

G3 Beat ile iPhone 4S takas edeyim mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    9

Dark Gamer

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir arkadaşım iPhone kullanmak istiyormuş benim 4S'e G3 Beat veririm diyor. Onun telefon temiz görünüyor. Bende iOS 9 da 4S'ten bunaldım artık kasmasından, ısınmasından. Sizce bu takası yapmalı mıyım ? Nedenleriyle :)

Şuan telefonundan memnun değilsen değiştirebilirsin. Ancak LG G3 Beat'ın da senin ihtiyaçlarını ne kadar karşılayacağını iyi bilmen gerekir.

iPhone 5'in altındaki modeller çok eskidi artık, bende bir tane 4s var ve rehbere gir çay demle modunda. Her ne kadar mini versiyon telefonları sevmesem de aralarında büyük teknoloji farkı var ve değiştirmelisin, kamerasında lazer odaklama da mevcut, sen bilirsin.

Bence 4s seni biraz daha idare edebilir en azından İOS9 ile kullan beğenmezsen değiştirirsin.
Betasını kullandım batırmışlar telefonu iki dakika Facebook'ta takılıyorum elim yanıyor bildirim gelince aptallaşıyor telefon.
iPhone 5'in altındaki modeller çok eskidi artık, bende bir tane 4s var ve rehbere gir çay demle modunda. Her ne kadar mini versiyon telefonları sevmesem de aralarında büyük teknoloji farkı var ve değiştirmelisin, kamerasında lazer odaklama da mevcut, sen bilirsin.
Bende kararsız kaldım ya :S
Şuan telefonundan memnun değilsen değiştirebilirsin. Ancak LG G3 Beat'ın da senin ihtiyaçlarını ne kadar karşılayacağını iyi bilmen gerekir.
Sadece beklentim stabilite ve güncellik o kadar. 4S bu güncelliği seneye bitiyor ve stabilitesi bozulmaya başladı.

Betasını kullandım batırmışlar telefonu iki dakika Facebook'ta takılıyorum elim yanıyor bildirim gelince aptallaşıyor telefon.

Bende kararsız kaldım ya :S

Sadece beklentim stabilite ve güncellik o kadar. 4S bu güncelliği seneye bitiyor ve stabilitesi bozulmaya başladı.
Yalnız LG G3 Beat'ın ne kadar güncel kalacağı ve stabilitesini takas etmeden önce bir kontrol et. Çünkü üst segment olmadığı için 4S'de bulduğun hızı ve güncelliği bulamayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı