HTC One M8 ile iPhone 5S'i takas etmeli miyim?

64 bit işlemci kafana çok takılmasın.
64 bit işlemci snapdoragon 800 vs 810 da fark eder.
Zaten Apple mağazasında dahi 64'e ufak ufak geçiliyor diye biliyorum. Yani 64 bit işlemcinin daha düşük hız da bile bir ayrıcalık olması için, en az 2-3 sene var. O zamana kadar 5s diye bir cihaz kalmaz zaten.

M8 bariz biçimde daha iyi bir cihaz.
İos platformuna geçeceksen bile i6 ile takas etmelisin. Bana kalırsa i6'dan da iyi ama neyse.

Sahibinden.com'da 5s'i 1500 lira civarında satabilirsin. O parayla hepsiburada.com ya da n11.com gibi sitelerden paralel ithalat Z2, Z3 compact bulabilirsin.

Peki servis konusundan ne yapabilirim ? Mesela pillerin ömrü bir yerden sonra bitiyor. HTC'nin servisini bilmem de Apple bu konuda çok. HTC de para alırmı acaba ya da servisi memnun eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti süresinde pilde bir sıkıntı çıkarsa değiştirmeleri lazım.Ha alleme kulleme gelirse bilemem.
Eğer garanti bittikten sonra pil bozulursa, mecbur cebinizden para çıkacak.

Servisine yaptırmanızı öneririm.Çünki öyle her insanın söküp takabileceği bir bataryası yok. Telefoncuya falan verirsen, ordan ölüsü çıkar.

Ekliyeyim:

Kvk, iyi bir garanti servisi olarak biliniyor. Bataryayı (garanti süresi içerisinde) değiştireceklerdir.

Peki g3 32 gb lik modeline gecmeye deger mi ? Hani m8 suan kendi zamani icinde ki en kral model mi sizce. Eksikligini hissedermiyim ?

Edit: gecmekten kastim degisim amacli para vermeyecegim 21 ay delta garantili .

Degerli yorumlarıniz icin teşekkürler arkadaşlar :) Eklemek istedikleriniz olursa okurum ancak M8'i vermeyeceğim muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gözümde M8'i çok bariz bir şekilde geçebilecek 1 telefon var. O da Nexus 6. Hiç boşuna takas falan yapma. Elindeki cihaz 5S'ten de G3'ten de daha iyi. Eğer bunların birine geçersen sürekli bir eksiklik hissedersin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı