HTC One M8 ile iPhone 5S'i takas etmeli miyim?

sekomantr

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Benim 15 ay kvk dan garantili htc one m8'im var ve 21 ay garantili iphone 5s ile kafa kafaya takas etsem bir şey kaybeder miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu özellikten ziyade ios ve android arasında bir seçim yapmayı düşündürmeli sana.. Özellik olarak düşünülürse kesinlikle m8 çok üstün özelliklere sahip sınıfının en iyisi bir telefon. Bence takas yapma. Kamerası görüntüsü ve malzeme kalitesi ve ses bakımından bence 5S'ten üstün bir telefon m8.. Eğer takas yaparsan birşeyler kaybedersin bence.. Tabi diğer yorumlarıda gözarda etme ama boş laflara da kanma..

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bazı donanımsal özellikleri kaybedersin ancak kazanacaklarında göz ardı edilecek türden değil. 2 yıla yakındır iphone 5 kullanıyorum daha tek bir sorun ile karşılaşmadım. Zamanında 2 milyarı geçkin para vermiştim , verdiğim paraya da kesinlikle değdiğini düşünüyorum. Kılıf dahi kullanmadım, kenarlarında ufak tefek çizikler var ancak yıprandıkça daha da hoşuma gidiyor :)

Bence yapmamalısın. M8 hızlı bir cihaz ve arayüzü güzel performanslı bir cihaz. 5 inç ekrandan 4 inçe geçmek senin için zararlı bir seçim olacaktır. Çünkü devir büyük ekran devri. 5 inç bile yetmezken 4 inç hiç yetmez. Sadece ekranı bile yeterli bir sebep.

Son düzenleme:
Oldukça hızlı, üstün ses kaliteli, sınıfındaki en iyi malzemeli cihazlardan biri olan 5" android bir cihazdan 5S'e geçmek insanı daraltır.

Bencede yapma eger iphone 6 olsaydı olur derdim ama 5s ekran boyutu olarak en başta seni hayal kırıklıgına ugratır. Eger illa Ios platformuna geçeceksende yine iphone 6 dan alt seviye cihaz alma. M8 güzel cihaz bence kullanmaya devam et.

Bende bir m8 kullanıcısıyım. Android'te en stabil çalışan telefon ve donanımsal olarak çok iyi. 5s te böyle bir donanım bulamazsın. Kişiselleştirme olarak android bir telefon size daha çok seçenek veriyor. Şöyle bir durum var ıos işletim sistemi Android'e oranla çok daha stabil ve kusursuz çalışıyor ama bence arayüzü çok sıkıcı. Karar sizin kullanış türünüze bağlı eğer ben hiç kurcalamam sadece olan şeyleri kullarınırım diyorsanız 5s . Bana fonksiyon lazım ben her yeri kurcalarım, değiştiririm diyorsanız kesinlikle m8. Biraz övmüş gibi oldum ama kesinlikle öyle değil . (y) Bende almadan önce Iphone 6 yı mı beklesem yoksa m8 mı alsam diye çok düşünmüştüm.

Teşekkürler beyler. Aslında ben iphone'un servisi filan çok iyi kaliteside iyi diye bir an alayım dedimde htc one m8 daha iyi bir cihaz gibi geliyor. Birde iphone 5s in 64 bit işlemçisi benim aklımı çeliyor ama yinede m8 doğru karar gibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı