HTC One M8 ile iPhone 5S'i takas etmeli miyim?

Benim gözümde M8'i çok bariz bir şekilde geçebilecek 1 telefon var. O da Nexus 6. Hiç boşuna takas falan yapma. Elindeki cihaz 5S'ten de G3'ten de daha iyi. Eğer bunların birine geçersen sürekli bir eksiklik hissedersin.
Haklısın kardeşim artik takas dusunmuyorum mantıklı bakınca etmemem daha doğru gibi.

Bence takas et. Ama edeceksen de fiyatı için et. Diğer özelliklerdir kullanımdır kesinlikle bana göre m8 çok daha üstün bir cihaz. Ama deiğim gibi bundan 6 ay sonra m8 1000tl ederken 5s hala 1500 civarına alıcı bulabilir.(rakamları salladım). Yani ne bileyim takas ettikten sonra satmaya kalksan üstüne 200 falan koysan bi tane daha m8 alıp sıfırlamış olursun gibi :)

İki cihaz da harika ama 5s un kamerası daha iyi ben gecen sene m8den 5s e kamera yüzünden geçtim.kamera çok önemli değil ise m8 her yönden daha iyi.hızda ios daha stabil 64bit işlemci var yardımcı o yönden de 5s iyi ama ekran küçük sırf ekranı küçük olmasından dolayı ben m8 i simdi olsam değişmem.ama 5s i de Alsan zarar etmezsin iki cihaz da guzel ikisininde artı ve eksi yönleri var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı